FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01

Pandemiye Özel Şehir İçi Şehir Dışı Uzaktan Ev Yazlık Villa Tadilat Takibi

covid 19 yazlik villa ev tadilatı

Şehir dışı ve yurt dışı müşterilerimize özel olarak sunduğumuz tadilat takibi için kamera kurulumunu şimdi pandemi döneminde de her ev tadilatı yazlık tadilatı ve villa tadilatı için sunuyoruz


Yurt dışında ya da şehir dışındaysanız, pandemiden dolayı kendinizi riske atmadan evinizi, yazlığınızı yaptırmak istiyorsanız fakat işin başında durmak da istiyorsanız tam size göre içinizin çok rahat edeceği bir sistemle çalışmaktayız.

Eğer yazlığınız veya eviniz Vodafone 4g hizmet alanında bulunuyorsa 4 bölgeye kadar evin çeşitli noktalarına yerleşim yaptığımız kameralara bağlanıp internet üzerinden işinizin devamlılığını ve istediğiniz gibi gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gözünüz asla arkada kalmaz. Ayrıca ihtiyaç durumunda drone vb araçlarla tadilatını yaptığımız alanların fotoğraflarını ve videolarını da çekip size göndermekteyiz. Uzaktayken asla aklınız yapılan işte kalmaz. Bu şekilde çalıştığımız yurt dışındaki bir çok müşterimiz bizi kontrol etmeye ihtiyaç dahi duymasalar da içlerinin çok rahat ettiğini söylemekte.


Şunu unutmayın ki biz Resmiyeti olan vergi levhası olan bir şirketiz. Bütün ekibimiz adımıza çalıştığından dışarıdan aldığımız bazı hizmetler hariç hepsi kendi personelimiz olan sigortalı çalışanlardır. Bazı hizmetleri mecburen dışarıdan almak zorundayız. Mesela doğrama üreticisi değiliz ama egepen, winsa ve proline gibi markaların alt bayisiyiz. Bu nedenle fabrikada üretim olduğu sürece iyi bir programlama yaparak pandemi yasaklarından etkilenmeden işimize devam edebiliyoruz.


Bu şekilde kontrolün sürekli sizde olduğu kesintisiz ve aynı zamanda uzaktan takip edeceğiniz bir tadilat düşünürseniz bize

0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01

numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Banyo Paketleri ve Tadilat Fiyatları

 • Default
 • Title

Komple Mutfak Tadilat Fiyatlarımız

 • Default
 • Title
Uncategorised

Uncategorised (6)

Çarşamba, 09 Aralık 2020 21:57

Uzaktan Tadilat (Pandemide risksiz tadilat)

Yazan
PANDEMİ DÖNEMİNE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİĞİMİZ TADİLAT ÇÖZÜMLERİMİZ
Yurt dışında ya da şehir dışındaysanız, pandemiden dolayı kendinizi riske atmadan evinizi, yazlığınızı yaptırmak istiyorsanız fakat işin başında durmak da istiyorsanız tam size göre içinizin çok rahat edeceği bir sistemle çalışmaktayız. Eğer yazlığınız veya eviniz Vodafone 4g hizmet alanında bulunuyorsa 4 bölgeye kadar evin çeşitli noktalarına yerleşim yaptığımız kameralara bağlanıp internet üzerinden işinizin devamlılığını ve istediğiniz gibi gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gözünüz asla arkada kalmaz. Ayrıca ihtiyaç durumunda drone vb araçlarla tadilatını yaptığımız alanların fotoğraflarını ve videolarını da çekip size göndermekteyiz. Uzaktayken asla aklınız yapılan işte kalmaz. Bu şekilde çalıştığımız yurt dışındaki bir çok müşterimiz bizi kontrol etmeye ihtiyaç dahi duymasalar da içlerinin çok rahat ettiğini söylemekte.
Neden bizi kontrol etmeye ihtiyaç duymadıklarını anlamak için:

Resmi bir şirketiz. Ticaret odasında sermayeli şirket olarak kaydımız bulunmakta ve bütün ekibimiz adımıza çalıştığından istisnai hizmetler hariç hepsi sigotalı çalışanlardır. Bazı hizmetleri mecburen dışarıdan almak zorundayız. Mesela doğrama üreticisi değil ama egepen, winsa ve proline gibi markaların alt bayisiyiz. Fabrikadan aldığımız sürece montaj için sıkıntı yaşamayız. Pandemi yasakları dahil bir çok şeyden bu yüzden etkilenmeden devam edebiliyoruz.
Bu şekilde kontrolün sürekli sizde ama uzaktan takip edeceğiniz bir tadilat düşünürseniz bize 0232 347 77 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Pazar, 27 Eylül 2020 00:14

Ev Yenileme Örneklerimiz

Yazan

Komple ev tadilatı örneklerinden bir kaçını video olarak izlemek isterseniz : 

Karşıyaka Ev Tadilatı Çiçek Evi

İzmir Komple Tadilat Çiçek Evi

Ev Tadilatı Erkul Evi

Çarşamba, 21 Ağustos 2019 21:04

RADU Elektronik Merkez Ofis Yenilemesi

Yazan

Yıllardır FE TASARIM ile çalışmayı seçen RADU Elektronik bir çok yapım işlerinin yanında 3 katlı merkez ofis binasının yenilenmesi ve tasarımında yine FE TASARIM'ı seçti. 

3 Katlı yönetim binasının dekorasyonu ve yenilenmesinde FE TASARIM ile çalışan RADU elektronik izmir merkez ofisinin yanı sıra manisa ve denizli ofislerini de FE TASARIM ile yeniledi.

 

Ofis Tadilat Dekorasyon Yenileme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ofis dekorasyonu izmir, ofis tasarımı izmir, ofis dizaynı, modern ofis, yönetim ofisi, merkez ofis

 

Ofis Yenileme

ofis dekorasyon

ofis dekor

ofis tadilatı

çalışma ofisi yenileme

Çarşamba, 04 Temmuz 2018 15:02

Foça Keyif Lounge & Bar

Yazan

Foça Keyif Lounge & Bar yenilenirken FE TASARIM'ı seçti. 

Mayıs ayında başlamış olduğumuz tadilat haziran ayında tamamlanarak foçaya yenilenmiş yüzüyle hizmet vermeye başladı. Eskş foçanın en eski ve köklü barlarından olan Keyif bar anahtar teslim komple yenilendi.

 

 foca keyif cafe bar tadilati

 

 

 

Eski Foça da hizmet vermekte olan keyif bar tadilat dekorasyon anahtar teslim yenilenme işlemlerinde FE TASARIMLA çalıştı.

Pazar, 13 Eylül 2015 19:48

Banyo Tadilat Fiyatı

Yazan

Evinizi ya da işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilat işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz...Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve işyerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz...Unutmayın

"Tadilat veya yapım işlerinin bittiği an, sizlerin yapılan işten memnun olduğunuz andır!"
 

 Banyo tadilatı hesaplanırken dikkat edilmesi gereken çeşitli konular vardır. Banyo tadilat fiyatını etkileyen bu konuları hesaplarken kaçınmamanız gereken konuların başında banyonuzun sıhhi tesisatını yenilemek ve banyonun elektrik tesisatını yenilemek gelmektedir. Aşağıda banyo tadilat paketlerimizi ve içeriklerini görebilirsiniz. Bu hesaplar 30 m2 banyo için yapılmış olup daha üstü metrajlarda fiyat değişkenlik göstermektedir. 

 

 

Banyo tadilatı yapılırken bizi ararsanız sırasıyla yapılacak işlemler şunları içermektedir:

 

 • Keşif : 0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK form doldurun biz sizi arayalım.
 • Fiyatlandırma : İstekleriniz ve önerilemiz doğrultusunda çıkarılan banyo tadilatı fıyatı size sunulur.
 • Çizim: Anlaştığımız taktirde banyonuzun şeklini 3D olarak size sunarız ve son haline karar verirsiniz.
 • Sözleşme: Yapılacak bütün işlemler ve 3d çizim de dahil olmak üzere her şey sözleşmeye yazılır.
 • Malzeme seçimleri: Sizi evinizden alıyoruz ve alışverişimizi yapıp tekrar evinize bırakıyoruz.
 • 1.gün - Yıkım: Banyo tadilatına başlarken önce eski seramiklerinizi, dolaplarınızı, demir boru tesisatınızı, klozet, duşa kabin ve yıkılması gerekli olan her şeyi söküyoruz. Moloz çuvallarında dışarı çıkartıyoruz.
 • 2. gün- Sıhhi tesisat ve Elektik tesisatı işleri: Banyo tadilatındaki bizce en önemli kalemdir. Düzgün bir altyapı sıkıntısız, uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Banyonuzun tesisatını yeniliyoruz. Anlaşmamızda varsa gömme rezervuar ve ankastre duş seti gibi gerekli altyapıyı hazırlıyoruz.
 • 3. gün - Kara sıva, şap işemleri: Banyo sıvası çok önemlidir. Çünkü düzgün bir zemin düzgünce döşenmiş seramikler için bir mecburiyettir. Aynı şekilde eğer banyoda eğim isteniyorsa bu da şap sırasında verilmelidir.
 • 4-5-6. günler - Seramik, fayans döşeme-yapıştırma işleri: Belirlenen döşeme şekliyle banyo fayansları uygun parça ayarlamalarıyla ve en düzgün şekilde seviye tespit takozlarlarıyla döşenir.
 • 6..veya 7. gün - Derz çekilmesi: Düzgün çekilmiş bir derz banyoyu güzel gösterir.
 • 7. veya 8. gün -Montajlar: Derzlerin kurumasına bağlı olarak montaj işlemleri başlar genellikle 1 gün süren bu işlem sonunda genel bir temizlik yapılır ve silikonların kuruması için bırakılır.
 • 8. veya 9. gün - İş teslimi ve silikonların kuruması: Montajlar bittiğinde banyonuz yenilenmiş ve tadilat sürecinizin sonuna gelmiş olunur ve genellikle iş teslimimizi yaparız.

 

Düzenli kontrollerin yapıldığı banyo tadilat süreci tamamlanmış oluğ banyonuzu rahatça kullanabilir ve yenilenmiş banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Bu işlemlerin sorunsuz şekilde yürümesi düzgün planlama ve düzenli kontroller gerektirmektedir. Tesisat kaleminde yapılacak bir hata geri dönülmesi çok sıkıntı yaratacak ve güzelliği bozacak sonuçlara yol açabilir. O yüzden banyo tadilatı veya  bütün mutfak tadilatı, ev tadilatı veya komple tadilatlarınızda profesyonel destek almanızı tavsiye etmekteyiz. İzmirin bütün bölgelerine banyo tadilat hizmetimiz bulunmaktadır. 

 

 

 

 


 

Banyo Tadilatı Ne Kadar Tutar?

 

Evinizin banyosunun tadilatında mahalin büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşa kabin, lavabo ve WC yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Dairenizde kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirlenmektedir. Banyo ve ev tadilatlarinizda ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için: 0232 34-777-01

Banyo tadilat fiyatları hesaplanırken ayırmış olduğunuz bütçe, aldığınız vitrifiye malzemelere, seçmiş olduğunuz seramiklere göre değişmektedir. Banyo yenilemesi yapılırken ferah bir ortam yaratmaya çalışırız. Banyo tadilatı yapılırken çeşitli sevilerde, kalitelerde yapılacak bir banyo tadilatının kaç paraya yapılabileceğini ortalama bir hesapla sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar hesaplanırken 25-30 metrekare bir banyo göz önüne alınarak tadilat maliyeti çıkarılmıştır. Banyo tadilat fiyatı hesaplanırken sadece taban -yer değil aynı zamanda duvarlarda hesaplanmalıdır. Ortalam bir evin banyosu 25-30 metrekare civarındadır. Daha küçük banyolar hesaplanırken de yine 30 metrekareymiş gibi fiyatlandırılır.

Banyo yenileme hizmetleri izmirin bütün bölgelerine verilmektedir.


 Bornova banyo tadilatı, izmir banyo tadilatı, karşıyaka banyo yenileme, alsancak banyo yenileme, bayraklı banyo yenileme, göztepe banyo tadilatı, banyo yenileme mavişehir, banyo tadilatı izmir


 

 

Perşembe, 05 Temmuz 2012 07:24

Öne Çıkan İşler

Yazan

İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü tadilat ve bilişim işlerinde FE İnşaat ile çalıştı. FE inşaat olarak mutfağından web sitesine kadar bütün hizmetlerini üstlendik

Ege Bölgesi ve İzmir’in yepyeni profesyonel aşçılık okulu olan İMSE İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü tüm dunya mutfağındaki derin deneyimli eğitmenleriyle sizlere kapılarını açtı. İMSE web sitesi: www.imse.com.tr

DEKORASYON VE TADİLAT ÖRNEKLERİ

..RESİMLER YÜKLENİYOR..LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Tadilat İşleyiş Planı

Ev Ofis İş Yeri Mağaza Dükkan Tadilat ve Tasarım İşleyiş Planı

 • Bize mail, telefon(0232 347 77 01 / 0552 207 77 01) veya sitemizdeki başvuru formumuzdan ulaşıyorsunuz, sizden uygun bir saat için randevu alıyoruz. 
 • Beklentilerinizi dinliyor, evinizin kısmi tadilatı veya komple yenileme sırasında değişiklik yapılacak banyo mutfak oda yatak odası salon mutfak vb mahallerin tadilatı için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz..
 • Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan tadilat tasarımımız gerekliyse 2d projeyle birlikte size sunuluyor.... 
 • Fiyat teklifimiz alternatif seçeneklerle beraber hazırlanıp bütçeniz doğrultusunda aşağı veya yukarı yönlü değiştirilir. 
 • Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi belirleniyor. Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor. 
 • Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar. 
 • Belirlenen süre sonunda evinizin tadilatı bitirilir ve kontroller yaparak teslim edilir.

- Ürün seçimleri yapılırken önceden belirlenen zamanda (muhtemelen bir hafta sonu) sizi bulunduğunuz yerden alırız.
- Seramik, vitrifiye, armatürler, parkeler ve uygulamada tercih yapabileceğimiz bütün ürünler için alışverişe çıkılır.
- Aldığımız yere sizi geri götürüyoruz.

0232 3477701 veya 0552 2077701

Fe Tasarım ve İç Mimarlık dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir.Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları dogrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

 

Otel Tadilatı Pansiyon Tadilatı Dekorasyonu

Uzman ekibimizle otel tadilatlarında veya pansiyon tadilatlarında hızlı ve size özel pratik çözümleri bütçenizi de düşünerek size sunuyoruz.
Otel tadilatı için çözümlerimiz; Alçı, boya, duvar kağıdı, resepsiyon ve karşılama bölümleri, otel dış cephe ve ışıklandırma tasarımı, bahçe peyzajı, resepsiyon tasarımı, asma tavan işleri, su tesisatı, elektrik tesisatı,havalandırma, banyo tadilatı, duşakabin sistemleri, duvardan duvara halı, yatak, gömme dolap, elektronik altyapı ve otomasyon sistemleri ayrıca otelde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlarını içermektedir.


Ofis Tadilatı Dekorasyonu Tasarımı ve Tadilatı
Bölme duvar sistemleri,alçıpan duvar, gazbeton duvar, camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demonte bölme duvar, demonte camlı bölme duvar, demonte ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, toplantı odası, müdür odası, çalışan odası,ara bölme duvar...

 


Tadilat Keşif İstek Formu


Mansuroğlu Mah. 273/1 Sok No:12/B Bayraklı/İzmir


90 (232) 3477701

90 (552) 2077701