FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 
Pazar, 13 Eylül 2015 19:48

Banyo Tadilat Fiyatı

Evinizi ya da işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilat işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz...Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve işyerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz...Unutmayın

"Tadilat veya yapım işlerinin bittiği an, sizlerin yapılan işten memnun olduğunuz andır!"
 

 Banyo tadilatı hesaplanırken dikkat edilmesi gereken çeşitli konular vardır. Banyo tadilat fiyatını etkileyen bu konuları hesaplarken kaçınmamanız gereken konuların başında banyonuzun sıhhi tesisatını yenilemek ve banyonun elektrik tesisatını yenilemek gelmektedir. Aşağıda banyo tadilat paketlerimizi ve içeriklerini görebilirsiniz. Bu hesaplar 30 m2 banyo için yapılmış olup daha üstü metrajlarda fiyat değişkenlik göstermektedir. 

 

 

Banyo tadilatı yapılırken bizi ararsanız sırasıyla yapılacak işlemler şunları içermektedir:

 

 • Keşif : 0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK form doldurun biz sizi arayalım.
 • Fiyatlandırma : İstekleriniz ve önerilemiz doğrultusunda çıkarılan banyo tadilatı fıyatı size sunulur.
 • Çizim: Anlaştığımız taktirde banyonuzun şeklini 3D olarak size sunarız ve son haline karar verirsiniz.
 • Sözleşme: Yapılacak bütün işlemler ve 3d çizim de dahil olmak üzere her şey sözleşmeye yazılır.
 • Malzeme seçimleri: Sizi evinizden alıyoruz ve alışverişimizi yapıp tekrar evinize bırakıyoruz.
 • 1.gün - Yıkım: Banyo tadilatına başlarken önce eski seramiklerinizi, dolaplarınızı, demir boru tesisatınızı, klozet, duşa kabin ve yıkılması gerekli olan her şeyi söküyoruz. Moloz çuvallarında dışarı çıkartıyoruz.
 • 2. gün- Sıhhi tesisat ve Elektik tesisatı işleri: Banyo tadilatındaki bizce en önemli kalemdir. Düzgün bir altyapı sıkıntısız, uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Banyonuzun tesisatını yeniliyoruz. Anlaşmamızda varsa gömme rezervuar ve ankastre duş seti gibi gerekli altyapıyı hazırlıyoruz.
 • 3. gün - Kara sıva, şap işemleri: Banyo sıvası çok önemlidir. Çünkü düzgün bir zemin düzgünce döşenmiş seramikler için bir mecburiyettir. Aynı şekilde eğer banyoda eğim isteniyorsa bu da şap sırasında verilmelidir.
 • 4-5-6. günler - Seramik, fayans döşeme-yapıştırma işleri: Belirlenen döşeme şekliyle banyo fayansları uygun parça ayarlamalarıyla ve en düzgün şekilde seviye tespit takozlarlarıyla döşenir.
 • 6..veya 7. gün - Derz çekilmesi: Düzgün çekilmiş bir derz banyoyu güzel gösterir.
 • 7. veya 8. gün -Montajlar: Derzlerin kurumasına bağlı olarak montaj işlemleri başlar genellikle 1 gün süren bu işlem sonunda genel bir temizlik yapılır ve silikonların kuruması için bırakılır.
 • 8. veya 9. gün - İş teslimi ve silikonların kuruması: Montajlar bittiğinde banyonuz yenilenmiş ve tadilat sürecinizin sonuna gelmiş olunur ve genellikle iş teslimimizi yaparız.

 

Düzenli kontrollerin yapıldığı banyo tadilat süreci tamamlanmış oluğ banyonuzu rahatça kullanabilir ve yenilenmiş banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Bu işlemlerin sorunsuz şekilde yürümesi düzgün planlama ve düzenli kontroller gerektirmektedir. Tesisat kaleminde yapılacak bir hata geri dönülmesi çok sıkıntı yaratacak ve güzelliği bozacak sonuçlara yol açabilir. O yüzden banyo tadilatı veya  bütün mutfak tadilatı, ev tadilatı veya komple tadilatlarınızda profesyonel destek almanızı tavsiye etmekteyiz. İzmirin bütün bölgelerine banyo tadilat hizmetimiz bulunmaktadır. 

 

 

 

 


 

Banyo Tadilatı Ne Kadar Tutar?

 

Evinizin banyosunun tadilatında mahalin büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşa kabin, lavabo ve WC yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Dairenizde kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirlenmektedir. Banyo ve ev tadilatlarinizda ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için: 0232 34-777-01

Banyo tadilat fiyatları hesaplanırken ayırmış olduğunuz bütçe, aldığınız vitrifiye malzemelere, seçmiş olduğunuz seramiklere göre değişmektedir. Banyo yenilemesi yapılırken ferah bir ortam yaratmaya çalışırız. Banyo tadilatı yapılırken çeşitli sevilerde, kalitelerde yapılacak bir banyo tadilatının kaç paraya yapılabileceğini ortalama bir hesapla sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar hesaplanırken 25-30 metrekare bir banyo göz önüne alınarak tadilat maliyeti çıkarılmıştır. Banyo tadilat fiyatı hesaplanırken sadece taban -yer değil aynı zamanda duvarlarda hesaplanmalıdır. Ortalam bir evin banyosu 25-30 metrekare civarındadır. Daha küçük banyolar hesaplanırken de yine 30 metrekareymiş gibi fiyatlandırılır.

Banyo yenileme hizmetleri izmirin bütün bölgelerine verilmektedir.


 Bornova banyo tadilatı, izmir banyo tadilatı, karşıyaka banyo yenileme, alsancak banyo yenileme, bayraklı banyo yenileme, göztepe banyo tadilatı, banyo yenileme mavişehir, banyo tadilatı izmir


 

 

Okunma 8638 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 28 Ekim 2019 00:21

Banyo Paketleri ve Tadilat Fiyatları

 • Default
 • Title

Komple Mutfak Tadilat Fiyatlarımız

 • Default
 • Title