FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 

Anahtar Teslim

Anahtar Teslim Projeler

Evinizin, dükkanınızın veya mağazanızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız yada su borusu patlaması, yalıtımdan kaynaklanan arızalar vb. sorunların giderilmesi ve dairenize, dükkanınıza, evinize güzel bir görünüm kazandırılması istendiğinde ayrı ayrı ekiplerle uğraşmak yerine size tek bir muhatabı sunarak tesisattan son kat boyasına kadar anahtar teslim tadilat hizmet sunmaktayız. İstenilen işlemlere göre maliyet ve masraflar göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ev tadilatı dışarıdan bakıldığında çok kolay olarak görülebilen fakat o tadilatı yaşayan ve gerçekten o tadilata kalkışmak için arayışa başlayanlar için çok korkutucu bir süreçtir. Çoğu zaman bu korkutucu süreçte boğulup gitmek ve bir de yanlış yönlendiren ustalara denk gelinirse sıkıntılı ve çok çok uzun bir tadilat süreci yaşamak mümkündür. 

Profesyonel bir ekip ile beraber çalışılarak bu süreç aslında çok daha kolay hale getirilebilir. Yeter ki doğru profesyonelleri seçmeyi bilin. Anahtar teslim tadilat sistemi bizim önerdiğimiz bir işlemdir. Anahtar teslim tadilat diğer tadilat çeşitlerine göre fiyat/karşılık açısından çok daha uygun sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu tadilat çeşiti aynı zamanda kapsamında ufak farklılıklar olmasına rağmen komple tadilat olarak bilinir. Komple anahtar teslim tadilat yapılırken bütün evin ihtiyaçları aynı anda giderileceğinden işçilik açısından çok daha avantajlı çıkacaksınız. Komple yapılan bir ev tadilatı çok daha sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Komple ev tadilatı ya da anahtar teslim tadilat olarak geçen tadilatın neleri kapsadığını anlatalım:

 

 • Komple banyo tadilat
 • Komple mutfak tadilatı
 • Su tesisatı yenileme veya değişimi
 • Elektrik tesisatı yenileme veya değişimi
 • Zemin kaplama (epoksi, parke, seramik, fayans, granit, mermer)
 • Tavan uygulamaları ve asma tavan işlemleri
 • Giysi dolabı, ray dolap, gömme dolap gibi dolaplar
 • Mobilya işleri
 • Alüminyum doğrama, plastik doğrama, katlanır cam, otomatik panjur, küpeşte, korkuluk 
 • Merdiven yapımı
 • Çatı aktarma, profil veya çelik çatı yapımı, kiremit çatı yapımı
 • Duvar örümü
 • Alçı sıva işlemleri
 • kara sıva ve şap işlemleri

 

Yukarıda bir kısmını saydığımız uygulamarın komple tadilat başladğınıda uyumlu bir ekip tarafından yapılması ve planlı şekilde yürütülmesi verilen teslim zamanına uyulması açısından mecburdur.  Bu projeyi hayata geçirmek için düzenli kontrollerin yapılması ileriye dönük olarak size ciddi avantajlar sunacaktır. Anahtar teslim uygulamaların sorunsuz şekilde ve zamanında teslim edilmesi için sorumluluğu tek bir firmanın ya da kişinin üstüne alması size de kolaylık sağlayacaktır.

 

KOMPLE TADİLAT SÜRESİ

 

Anahtar teslim ev tadilatında genel olarak sorulan soruların başında süre gelmektedir. Her yapının kendine has özellikleri ve ihtiyaçları olacağı göz önüne alınmalıdır. Aynı şekilde büyüklükleri de farklı olacaktır. Genel olarak ev tadilatları 10 gün ile 60 gün arasında değişmektedir. Standart 90-120 m2 arası 3+1 ev için bizim istediğimiz süre genellikle 4-5 hafta arasıdır. Bu süre evin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. 

 


  0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirseniz biz sizi arayarak uygun bir randevu tarihi kararlaştırabiliriz.


 

 

Anahtar teslim tadilat süreçleri kimilerine göre çok büyük sıkıntı oluşturabiliyor. Ancak bize göre bir durum değil. Anahtar teslim tadilat sadece ve sadece profesyonellerin yapabileceği bir iş olduğu için her zaman kendinizi emin ellerde hissedeceğiniz şirketlerle çalışmanız şiddetle önerilir. Profesyonel bir ekibin tüm tadilat işlerinizi devir alıyor olması demek sistemsel çalışma, tasarımsal çalışma ve zamanında anahtar teslim tadilat işlemi demektir. Sizi maddi açıdan zora sokmayacak ödeme planlarımız ile tüm ev, iş yeri, mağaza ve konutlarınızın tadilat işlemleri için çalışacağınız adres burası.

Anahtar teslim tadilat işlemleri ile sıfırdan bir ev almak yerine evinizi komple yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu maddi açıdan daha uygun hale gelecek ve özgün tasarımlarımız ile yuvanızı şenlendirebileceksiniz. Ev tadilatlarınız bütünsel olarak yapıldığı zaman daha kolay ve uzun ömürlü olacağı net bir bilgidir. Bunu hemen sizinle detaylandırabilir ve uygulama alanlarımızı size anlatabiliriz.

 

 

DEKORASYON VE TADİLAT ÖRNEKLERİ

..RESİMLER YÜKLENİYOR..LÜTFEN BEKLEYİNİZ...