FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 

Komple Ev Tadilatı ve Daire Tadilatı

Ev Daire Komple Tadilat

Anahtar Teslim Projeler

Ev tadilatı, dükkan, mağaza veya ofis tadilatı yaptırmak ve görünümlerini değiştirmek istiyorsanız ayrıca tesisat veya yalıtımdan kaynaklanan sorunların giderilmesi için ayrı ayrı ekiplerle uğraşmak istemiyorsanız size tek bir muhattap sunarak, evinizin veya ofisinizin tesisattan son kat boyasına kadar anahtar teslim tadilat hizmetini sunmaktayız.
 İstenilen işlemlere göre maliyet ve masraflar göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

 

Anahtar teslim tadilat dekorasyon komple tadilat ve tasarım işlerine başlayacağınız zaman evinizin planlaması, yaşam alanlarınızdaki atmosferin güzelleşmesini sağlamak açısından çok önemli olan bazı noktalar vardır.Evinizdeki yaşam kalitesinin yükseltilmesi için planlanması gereken komple tadilat sürecinin tamamen profesyonel bir ekip tarafından iyi planlanarak ve iyi yönetilerek yapılması gerekmektedir. 

 


 

Anahtar Teslim Komple Tadilat Yaptırmayı Düşünüyorsanız Bunun Keşif Süreci ve Planlaması Nasıl Yürütülür?

 

Ev, daire, ofis veya işyeri komple tadilatı yapılmadan önce mutlaka keşif yapılması gereklidir. Dikkatli bir şekilde sizi de dinleyerek ölçü alınır. Aynı zamanda komple tadilat yapılacak alan incelenir. Keşif için mutlaka uzman bir ekip sizi ziyaret eder. Komple tadilat yapılacak ev dikkatle ev sahibiyle birlikte incelenir. İstekler ve ihtiyaçlar belirlenir.  İhtiyaca göre belirlenecek hizmetler asma tavan, boya, alçı, alçıpan duvar ve tavan işleri, lamine veya laminant parke, mutfak, banyo, elektrik sistemi, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, dolaplar,mutfak, banyo, odalar gibi bir çok tadilat konuları incelenir ve yenileme işlemleri üzerinde konuşulur. İhtiyaçlara ve bütçeye göre belirlenen tadilat dekorasyon konuları dikkatlice not alınır. Öncelikle 2 boyutlu olarak proje çıkartılır ve bunun üzerinden fiyat çalışması yapılarak size sunulur. Düşündüğünüz komple tadilat için bütçenize de uygunsa 3d ile görselleştirme aşamasına geçilir. Son hali verildiğinde işe başlamak için gerekli izinler alınır ve bütün ödeme detayları da çıkartılarak komple tadilat işleri başlar.

 

Burada dikkat edilmesi gereken şey; bütün fiyatların detaylı olarak size sunulmasıdır. Bazı durumlarda iç mimarlık hizmetleri için sizden ekstra ücret talep edilebilir. Bu da teklifin içinde yer alacaktır.

 


 

 Anahtar Teslim Komple Yenileme Dekorasyon Tadilat Fiyatları:

 

Komple tadilat ve ev yenileme fiyatlarında yapılacak işin metrekaresi yani büyüklüğü doğal olarak çok önemli yer tutmaktadır. Tek bir kalem iş yaptıracaksanız mesela sadece bir odaya boya yaptıracaksanız doğal olarak alacağınız fiyat toplam evin boyanması için alacağınız fiyata oranla daha yüksek olacaktır. Şu anda yaklaşık olarak komple 3+1 evin boyanması 2000 lira civarı tutmaktadır. Eğer alçı ve boya işleri de yaptıracaksanız maliyet toplamda artacak ama ayrı ayrı yaptırmaktan daha ucuza gelecektir.  
Tadilat Komple ev yenileme çalışmalarında fiyatlandırma ufak bir evin küçük tadilatlarına göre elbette daha uygundur. Örneğin boya badana için bir 100 m2 bir yere 1.200 TL fiyat verilirken komple tadilat yaparken aynı 100 m2 yere 400 TL fiyat biçilebilir. Burada hem ustaların hazır olması hem toptan birçok işin tamamlanabilir olması fiyatta oldukça büyük indirimlere yol açmaktadır. Biz de size Evde Mimar olarak bu içeriğimizde ortalama olarak anahtar teslim tadilat fiyat tablosu oluşturmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olur. Tablo ile ilgili sorularınız için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. 

 

Evin metrekaresine oranlar ortalama olarak çıkarılabilecek komple tadilat fiyatları şu şekildedir

 

M2 YAKLAŞIK FİYAT
50-100 80.000-90.000
100-150 80.000 - ???
150-200 150.000 - ???

 


 

Evin Tadilatı Ne Kadar Sürer?
Ev tadilatının ne kadar süreceği elbette ki işin nasıl olacağına, hangi kalemleri kapsadığına göre değişir. İstenilen şeyler, evin durumu gibi etmenler çok önemlidir. Genel olarak standart 3+1 bir evin tadilatı ise ortalama olarak 10 gün ile 30 gün arasında değişen zaman aralığına sahiptir. Eğer 2 katlı 250 m2 bir villadan bahsediyorsak bu süre 45 ile 60 gün arasında değişmektedir. Çalışmaların istenilen modele göre değiştiğini ise size tekrardan hatırlatmak isteriz.

 


 

Komple Ev Tadilatı için Hangi Çalışmalar Yapılır?
Komple ev tadilatı yaparken çok fazla çalışma çeşidi, usta grubu bir arada kullanılır. Örneğin bir grup usta boya badana yaparken bir grup usta alçı, alçıpan çalışmaları yapar, bir diğer grup evin tesisatı ile ilgilenebilir. Burada ev sahibinin dikkate alacağı nokta ise profesyonel çalışan ekibin yanında onları denetleyen doğru iç mimarlar veya dekoratörler, ustabaşları ile anlaşmaktır. Her bir usta grubu burada süreci doğru şekilde yaparak evin genel güzelliğine katkıda bulunur. Evi sadece güzelleştirmek değil aynı zamanda da en kullanışlı hale getirmektir amacımız.

 


 

Hangi Tadilat Kalemlerinin Öncelikli Yapılması Gerekir?
Komple ev tadilatı yaparken bazı noktalar vardır ki o noktaları atlayarak çalışma yapılamaz. Öncelikle yıkım yapılacak alanların doğru olarak seçilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda aynı zamanda da dayanıklılık göz önüne alınarak yapılan bir yıkım önemlidir. Proje hazırlandıktan sonra gerekli yıkım işlemleri başlar ardından en önemli kalemlerden biri olan tesisat işleri başlamaktadır. Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı ihtiyaca göre yenilenir veya düzenlemeler yapılır. Sonrasında zeminin sağlam olması, şık durması gerekir. Zemin kaplama malzemeleri içerisinden epoksi mi parke mi fayans mı yapılacak buna göre karar verilmiştir zaten ve uygun model seçilir ve uygulaması yapılır. Tüm bunların ardından ise mobilyalar, boya badana için renk ve uygulama tercihi yapılır. Eğer uygulamalar arasında varsa asma tavan ve alçıpan çalışmaları yapılır.

 


 

Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon tadilatı, ebeveyn banyosu tadilatı gibi tadilat konularını da içeren komple ev tadilatında yapılacak işlemlerin bazıları şunlardır;

 

 • Yıkım işlemleri
 • Tesisat çalışmaları
 • Elektrik tesisatının komple yenilenmesi veya düzenlenmesi
 • Sıhhi tesisatın komple yenilenmesi veya düzenlenmesi
 • Kalorifer tesisatının komple yenilenmesi veya düzenlenmesi
 • Şap ve kara sıva işleri
 • Doğrama (pvc doğrama, katlanır cam, alüminyum doğrama, sürme doğrama, katlanır doğrama vs..)
 • Zemin kaplama (parke, fayans, epoksi)
 • Banyo seramikleri, mutfak seramikleri, koridor seramikleri, balkon seramikleri gibi kaplama işleri
 • Alçı ve alçıpan bölme duvar veya asma tavan işleri
 • Clip-in, alçılam, t21 profilli sistemler veya çok daha modern buffer,lineer,mesh sistemler gibi sistemlerle oluşturulmuş tavan modelleri
 • Metal, ahşap, alçıpan tavan sistemleri
 • Alçı ve saten alçı işleri
 • Boya badana
 • Laminat parke yapımı
 • Mobilya ve dolap yapımı
 • Dekoratif yerleştirmeler

 

DEKORASYON VE TADİLAT ÖRNEKLERİ

..RESİMLER YÜKLENİYOR..LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Tadilat İşleyiş Planı

Ev Ofis İş Yeri Mağaza Dükkan Tadilat ve Tasarım İşleyiş Planı

 • Bize mail, telefon(0232 347 77 01 / 0552 207 77 01) veya sitemizdeki başvuru formumuzdan ulaşıyorsunuz, sizden uygun bir saat için randevu alıyoruz. 
 • Beklentilerinizi dinliyor, evinizin kısmi tadilatı veya komple yenileme sırasında değişiklik yapılacak banyo mutfak oda yatak odası salon mutfak vb mahallerin tadilatı için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz..
 • Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan tadilat tasarımımız gerekliyse 2d projeyle birlikte size sunuluyor.... 
 • Fiyat teklifimiz alternatif seçeneklerle beraber hazırlanıp bütçeniz doğrultusunda aşağı veya yukarı yönlü değiştirilir. 
 • Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi belirleniyor. Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor. 
 • Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar. 
 • Belirlenen süre sonunda evinizin tadilatı bitirilir ve kontroller yaparak teslim edilir.

- Ürün seçimleri yapılırken önceden belirlenen zamanda (muhtemelen bir hafta sonu) sizi bulunduğunuz yerden alırız.
- Seramik, vitrifiye, armatürler, parkeler ve uygulamada tercih yapabileceğimiz bütün ürünler için alışverişe çıkılır.
- Aldığımız yere sizi geri götürüyoruz.

0232 3477701 veya 0552 2077701

Fe Tasarım ve İç Mimarlık dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir.Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları dogrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

 

Otel Tadilatı Pansiyon Tadilatı Dekorasyonu

Uzman ekibimizle otel tadilatlarında veya pansiyon tadilatlarında hızlı ve size özel pratik çözümleri bütçenizi de düşünerek size sunuyoruz.
Otel tadilatı için çözümlerimiz; Alçı, boya, duvar kağıdı, resepsiyon ve karşılama bölümleri, otel dış cephe ve ışıklandırma tasarımı, bahçe peyzajı, resepsiyon tasarımı, asma tavan işleri, su tesisatı, elektrik tesisatı,havalandırma, banyo tadilatı, duşakabin sistemleri, duvardan duvara halı, yatak, gömme dolap, elektronik altyapı ve otomasyon sistemleri ayrıca otelde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlarını içermektedir.


Ofis Tadilatı Dekorasyonu Tasarımı ve Tadilatı
Bölme duvar sistemleri,alçıpan duvar, gazbeton duvar, camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demonte bölme duvar, demonte camlı bölme duvar, demonte ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, toplantı odası, müdür odası, çalışan odası,ara bölme duvar...

 


Tadilat Keşif İstek Formu


Mansuroğlu Mah. 273/1 Sok No:12/B Bayraklı/İzmir


90 (232) 3477701

90 (552) 2077701

Tadilat İşleri

 Ev Tadilatı, Komple Tadilat, Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilatı

Plastik Doğrama veya Alüminyum Doğrama işleri

 

Winsa, Proline, Egepen, Winner  gibi firmalarla çalışıyoruz ve en uygun fiyatlarla profesyonel montaj ekibimizle Pvc Cam Doğrama, Katlanır cam, Sineklik gibi işlerinizde garantili tadilat ve yenileme işleri yapıyoruz.

Uygun fiyat ve kaliteli doğrama işleri için bizden mutlaka fiyat alın. Doğrama ölçülerinizi, sineklik olup olmayacağını 05522077701 numaralı telefondan whatsapp üzerinden jpeg/pdf olarak bize gönderirseniz üretim, nakliye, montaj dahil istediğiniz markadan fiyatlandırabiliriz.  

(Lütfen ölçüleriyle mermer ihtiyacınızı ve eski camların sökümünün yapılıp yapılmayacağı gibi bilgileri iletmeyi unutmayın)

 

Komple Tadilat

ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar devam eden bu sürecin her aşamasında sizin yanınızdayız. İç ve dış tasarım,projelendirme,iç dizayn, iç dekorasyon komple tadilat,tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda konusunda uzman kadromuzla sizinle birlikteyiz.


Projelendirme Aşaması

Yapılması planlanan bütün işler öncelikle projelendirilir. Bu sayede çıkabilecek sorunlar ve en güzel çözümler önceden görüşmüş olur. Bu süreç doğrultusunda kararlar alındıktan sonra üretim başlar.

Mobilya

Mutfak dolabı,banyo dolabı, özel amaçlı dolaplar, ofis dolabı, raydolap, portmanto, giysi dolabı, gömme dolap ve mobilya üretimleri size özel ölçüde imal edebiliyoruz. Kullandığımız malzeme asla sunta veya yongalam olmayıp kanserojen içeren maddeleri de kullanmamaktayız.

 

Seramik Fayans Uygulama

 

Kapalı veya açık alanlarda,doğaltaş,traverten,mermer,porselen seramik,mozaik,btb uygulanmasında banyo fayans uygulamalarında, mutfak seramikleri, balkon seramik, fayanslarda sıkıntısız ve gerçekten mükemmel bir işçilik için usta ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Su ve Elektrik Tesisatı

Temiz ve pis su tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz altyapısı, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat işçiliklerimizi garantili olarak yapıyoruz.

 

Alçı ve Boya

Düzgün veya eskitilmiş özel yüzeyler için, panel kaplamalar ve süslemeler için ayrıca boya işlerinde doğru renk seçimleri için her zaman yanınızdayız.

 

Lamine, Laminat Parke

İç mahallerde kullanılan parke işlerinde, Masif Parke, Merbau, Lamine, Laminat parke uygulamaları için yanınızdayız.Sistre, ithal ve yerli,mat veya parlak cila için bizden teklif almak için 0232 34-777-01


İç Kapı - Dış Kapı - Bahçe Kapısı - Çelik Kapı

Masif kapı, Amerikan Kapı, Ofisler için panel kapı, çelik kapı, otel kapısı, dış kapı, bahçe kapısı, ferforje kapı, sürgü kapı, katlanır kapı, akrilik ve kaplama kapılar gibi geniş model ve renk seçenekleri ile isteklerinize cevap veriyoruz.

 

Pencere ve Balkon kapama sistemleri

Pvc pencere, cam balkon kapama, katlanır cam sistemleri, cam cama sistemler, sürgülü camlar, renkli doğramalar ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda fikirlerimizle önerilerimizle ve renk seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

 

Bölme duvar ve Asma tavan sistemleri

Ofisinizi, odanızı veya salonunuzu bölmek istiyorsanız ve bunu en uygun ve kullanışlı yerleşim planıyla nasıl yapılacağını görmek istiyorsanız bizi arayın. Doğru ışık yönetimiyle ihtiyaçlarınız karşılayacak bölme duvarlarla 3 boyutlu olarak projemizi size sunalım. Alçıpan Asma Tavan, karolam tavan, alçılam tavan, clip in tavan ve çeşitli tavan sistemleri, alçıpan bölme duvar, ışık bandı, ışık havuzu, gazbeton duvar, bölme duvar sistemleri ile yanınızdayız.

 

Tavan ve Niş uygulamaları

EPS tavan kaplamaları, alçı tavan kaplamaları, alçısız kartonpiyer, dekoratif kaplamalar, stropiyer köpük kartonpiyer, tavan kaplama dekoru ve tavan dekorasyonu çeşitleri, banyo nişleri duvar nişleri

 

0232 3477701