FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 

İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT DEKORASYON EV YENİLEME HİZMETİ

İzmir içi ve çevresinde anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir içinde ücretsiz keşif ile hizmet veren firmamız izmir dışı keşifler için ufak bir ücret karşılığı sizlerin tüm ev yenileme tadilat dekorasyon işlerinizi yapmak için uzman ekibimizle beraber hizmetinizde. Büyük küçük iş ayrımı yapmadan Ev tadilatı,Villa tadilat işleri ,Ofis yenileme ,Daire tadilatı ,Mutfak tadilatı ,Banyo dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı kısa sürede gideren FE TASARIM İzmir tadilat firması kaliteli ve konusunda tecrübeli tadilatçı ustalarımızla, teknik ekip kadromuzla sizlere ihtiyacınıza yönelik dekoratif çözümler sunmak için bir telefon kadar yakınınızda.

Güvenilir ekibimizle temiz bir çalışma ortamıyla ve özenli, dikkatli çalışmayla yaptırmayı düşündüğünüz bütün tadilat ve yenileme işlerinizi içiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Tadilat işinin ciddiyetini ve çıkabilecek sorunları bilen, düzgün planlama yapıp bu plana uygun şekilde hareket eden FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON iş sırasında ve sonrasında oluşabilecek bütün sıkıntıları bilip buna göre bütün sorumluluğu üstüne alan bir şirkettir.Biz biliyoruz ki tadilat işlerinin bittiği an sizin sizin memnun olduğunuz andır. Bu doğrultuda sizin nasıl bir iş ile karşılaşacağınızı bilmek tabi ki en doğal hakkınızdır. 3d çizim ile yapılacak işi önceden görüp buna uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak bizim işimiz. Yaptığımız çizim dahil bütün detayları sözleşmemize koyuyoruz ve buna uygun şekilde ilerliyoruz. İhtiyaca yönelik kaliteli hizmetten taviz vermeyen tadilat firması yapılacak işlerde alanlarında deneyimli olan kadromuzla izmir ev tadilatı konusunda sizlerin hizmetindedir.

İZMİR ANAHTAR TESLİM KOMPLE EV TADİLATI VE EV YENİLEME

Konusunda donanımlı ustalarımız ve teknik kadromuzla yaşam alanlarınızda en iyi işçilik ve fiyata göre, anahtar teslim komple ev tadilatı yapılırken en iyi performansı verecek malzeme seçimleriyle en iyi sonuçları vermek için yanınızdayız. İzmir ve çevresinde ev, yazlık, villa, ofis, iş yeri tadilatında bir çok işi hakkıyla bitirmiş olan ekibimiz yenilikçi ve trendleri takip edip bunları klasikle birleştiren teknik kadromuzla, hatasız sonuçlar almak için sürekli yapılan kontrollerimizle, evinizi güzelleştirmek için gerekli olan bütün hizmetleri size sunmaktadır.

Ev tadilat işi belirli bir düzen ve düzgün planlamayla yapılmak zorundadır. Düzgünce alınacak bir ölçü, hazırlanacak düzgün bir proje daha evinizi tadilata sokmadan son durumunu görebileceğiniz çizimlerimizle profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evinizi tadilata sokmak niyetindeyseniz fakat bunu hangi sırayla yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyorsanız bırakın bu işleri biz yapalım ve siz tadilatın aslında çok da can sıkıcı ve korkutucu bir şey olmadığını görün. Ustalarla tek tek uğraşıp gelip gelmedikleri saatlerle uğraşmak ya da yapılan işin düzgün bir şekilde yapıldığını kontrol etmek ciddi bir sabır ve deneyim işidir. Biz ileride yaşanabilecek sorunları da tespit edip bunları gidererek yapılan bütün işin sorumluluğunu üzerimize almaktayız. Tadilat sırasında ve sonrasında çıkabilecek ya da çıkan bütün sorunlar sözleşmemizde de belirtildiği üzere bizim sorumluluğumuzdadır.

İZMİR EV TADİLAT DEKORASYON KONULARINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Ev Tadilatı ,Daire Tadilatı, Yazlık Tadilatı, Villa Tadılatı, Bina Tadilatı, Ofis Tadilat ve dekorasyonu, Mutfak tadilatı, banyo yenileme ve tadilatı, tavan dekor işleri, tuvalet yenileme hizmetleri gibi inşaat tadilat dekorasyon ve yenileme hizmetlerinde a dan z ye malzemeli veya sadece işçilik olarak yapabilmekteyiz.

İZMİR TADİLAT DEKORASYON İZMİR TADİLATÇI FİRMA İZMİR DEKORASYONCU

İzmirde tadilat ve dekorasyon konularında uzmanlaşmış ve yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz 100 lerce evin tadilat ve onarım işlerini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Sektöründe temiz bir isme sahip olan, her şeyi kuralına uygun şekilde gerçekleştiren firmamız yapılan iş konusunda bilgi sahibi olmasının yanı sıra, sonrasında oluşabilecek şikayet vb konularında da siz daha işe başlamadan sizi bilgilendirecek gerekli bilgiye sahiptir. Yasalara uyan ve yapılacak işin kurallara uygun olarak yapılması için gereken bütün adımları atıp ona göre hareket eden şirketimizle tadilata başladıktan sonra her konuda tam bir güvence altındasınızdır.

İZMİR DEKORASYONCU FİYATLARI İZMİR EV TADİLAT FİYATLARI

Evinizin mutfak, banyo, salon, wc, koridor, yatak odası, yer döşemeleri ya da tesisat yenileme işleri tadilatında doğru malzeme seçimiyle mekana uygun kaliteli malzeme ve işçilikle neler olduğunu belirlemek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz ya da genel olarak fiyatları görmek istereniz https://www.dairetadilati.com adresinden fiyatları genel olarak görebilirsiniz.

Malzeme seçerken doğru malzemeyi uygun fiyatlarla almak da çok önemlidir. Direk olarak malzeme satışı yapmadığımız halde bir çok şirketten bayiliğimiz olduğu için size elimizden gelen en uygun şekilde malzeme teminini sağlayabiliriz.(Dışarıya direk malzeme satışımız yoktur. Sadece müşterilerimize fiyat konusunda yardımcı olmak için böyle bir sistemle çalışmaktayız)

Tadilat yapılacak yerin büyüklüğüne göre harcanacak malzeme ve işçilik değişeceği için tadilatı fıyatının düzgün bir şekilde verilebilmesi açısından yapılacak keşif çok önemlidir. Bu keşif sırasında sizin taleplerinizi dinlerken bizim de önereceğimiz tadilat dekorasyon konuları olacaktır. Bu yüzden keşif sonrası fiyat verip ona göre hareket etmek çok daha mantıklı bir yol olacaktır.


İzmir Komple Tadilat
İZMİR EV TADİLATI, İZMİR KOMPLE TADİLAT, İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT, İZMİR TADİLAT FİRMASI,İZMİR KOMPLE EV TADİLATI, ANAHTAR TESLİM EV TADİLAT, İZMİR TADİLAT, İZMİR DAİRE TADİLATI, İZMİR BANYO TADİLATI, İZMİR MUTFAK TADİLATI, İZMİR EV YENİLEME, KOMPLE EV YENİLEME İŞLERİ, İZMİR MAĞAZA TADİLATI, İZMİR VİLLA TADİLATI, İZMİR YAZLIK TADİLATI, YAZLIK TADİLAT İŞLERİ, YAZLIK EV YENİLEME, İZMİR İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ, İZMİR İÇ MİMARİ UYGULAMALAR, MAVİŞEHİR EV TADİLATI
İzmir, garantili ev tadilatı, İzmir tadilat ustası, izmir boyacı, İzmir’de banyo tadilatı, dekorasyon ev tadilatı, dekorasyon fikirleri, İzmir iç mimarlık hizmetleri, izmir dekorasyon firması, izmir ev yenileme maliyeti
PANDEMİ DÖNEMİNE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİĞİMİZ TADİLAT ÇÖZÜMLERİMİZ
Yurt dışında ya da şehir dışındaysanız, pandemiden dolayı kendinizi riske atmadan evinizi, yazlığınızı yaptırmak istiyorsanız fakat işin başında durmak da istiyorsanız tam size göre içinizin çok rahat edeceği bir sistemle çalışmaktayız. Eğer yazlığınız veya eviniz Vodafone 4g hizmet alanında bulunuyorsa 4 bölgeye kadar evin çeşitli noktalarına yerleşim yaptığımız kameralara bağlanıp internet üzerinden işinizin devamlılığını ve istediğiniz gibi gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gözünüz asla arkada kalmaz. Ayrıca ihtiyaç durumunda drone vb araçlarla tadilatını yaptığımız alanların fotoğraflarını ve videolarını da çekip size göndermekteyiz. Uzaktayken asla aklınız yapılan işte kalmaz. Bu şekilde çalıştığımız yurt dışındaki bir çok müşterimiz bizi kontrol etmeye ihtiyaç dahi duymasalar da içlerinin çok rahat ettiğini söylemekte.
Neden bizi kontrol etmeye ihtiyaç duymadıklarını anlamak için:

Resmi bir şirketiz. Ticaret odasında sermayeli şirket olarak kaydımız bulunmakta ve bütün ekibimiz adımıza çalıştığından istisnai hizmetler hariç hepsi sigotalı çalışanlardır. Bazı hizmetleri mecburen dışarıdan almak zorundayız. Mesela doğrama üreticisi değil ama egepen, winsa ve proline gibi markaların alt bayisiyiz. Fabrikadan aldığımız sürece montaj için sıkıntı yaşamayız. Pandemi yasakları dahil bir çok şeyden bu yüzden etkilenmeden devam edebiliyoruz.
Bu şekilde kontrolün sürekli sizde ama uzaktan takip edeceğiniz bir tadilat düşünürseniz bize 0232 347 77 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Komple ev tadilatı örneklerinden bir kaçını video olarak izlemek isterseniz : 

Karşıyaka Ev Tadilatı Çiçek Evi

İzmir Komple Tadilat Çiçek Evi

Ev Tadilatı Erkul Evi

Yıllardır FE TASARIM ile çalışmayı seçen RADU Elektronik bir çok yapım işlerinin yanında 3 katlı merkez ofis binasının yenilenmesi ve tasarımında yine FE TASARIM'ı seçti. 

3 Katlı yönetim binasının dekorasyonu ve yenilenmesinde FE TASARIM ile çalışan RADU elektronik izmir merkez ofisinin yanı sıra manisa ve denizli ofislerini de FE TASARIM ile yeniledi.

 

Ofis Tadilat Dekorasyon Yenileme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ofis dekorasyonu izmir, ofis tasarımı izmir, ofis dizaynı, modern ofis, yönetim ofisi, merkez ofis

 

Ofis Yenileme

ofis dekorasyon

ofis dekor

ofis tadilatı

çalışma ofisi yenileme

Foça Keyif Lounge & Bar yenilenirken FE TASARIM'ı seçti. 

Mayıs ayında başlamış olduğumuz tadilat haziran ayında tamamlanarak foçaya yenilenmiş yüzüyle hizmet vermeye başladı. Eskş foçanın en eski ve köklü barlarından olan Keyif bar anahtar teslim komple yenilendi.

 

 foca keyif cafe bar tadilati

 

 

 

Eski Foça da hizmet vermekte olan keyif bar tadilat dekorasyon anahtar teslim yenilenme işlemlerinde FE TASARIMLA çalıştı.

Alsancak Ev Tadilatı ve Komple Ev Tadilatı

İzmir Konak alsancak tadilat dekorasyon ve iç mimari uygulama hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız eğer tam olarak doğru yerdesiniz. İzmir Konak'ın ve Alsancak'ın semtlerinde ve izmir genelinde komple tadilat ve anahtar teslim hizmet veren firmamız sizlerin tüm tadilat dekorasyon işlerinizi ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önünde tutularak a dan z ye yapmaktayız. Konak Alsancak Kahramanlar Basmane Kıbrıs Şehitleri Kemeraltı Güzelyalı Eşrefpaşa gibi bir çok merkezine tadilat dekorasyon ev yenileme komple ev yenileme konularında ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Alsancakta yenilemek istediğiniz eviniz varsa bizi mutlaka arayın

Uzman ekibimizle beraber İzmirin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Alsancak Konak ve Güzelyalı'da Tadilat ve İnşaat ile ilgili aklınıza ne geliyorsa Komple Ev Tadilatı, Villa, Ofis, Daire, Mutfak, Banyo, Cafe, İş yeri, Dükkan, Market, Mağaza dekorasyon tadilat ihtiyaçlarınızı ve uygulama hizmetlerini kısa sürede karşıyalabilecek olan İzmir tadilat dekorasyon firması Fe Tasarım kaliteli tadilatçı ustalarımızla ve teknik kadromuzla sizlere çözüme dayalı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Izmir Komple Ev Tadilat

Güvenilir ve konusunda uzman ekibimizle yapılması istediğiniz bütün tadilat ve dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Mutfak tadilatından tutun da, banyo dolaplarına, parke yapımına veya camların değişimine kadar aklınıza gelen bütün büyük küçük bütün tadilat işlerinize cevap verebiliriz. İzmir komple tadilat ve izmir ev tadilatı konusunda en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla, tadilat işinin müşteri memnun olana kadar süreceği bilinciyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ve dürüstlük taviz vermeyen tadilat firması olarak zamanında teslim edeceğimiz tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme ve eğitimli kadromuzla İzmir ev tadilat firması olarak ve komple ev dükkan cafe iş yeri banyo mutfak tadilatı hizmetleriyle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yapılan işin arkasında duran bir firma arıyorsanız, ustalarla uğraşmak istemiyorsanız, işin zamanında teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, düzgün ve kaliteli bir işçilikle yapılan tadilat dekorasyon veya yenileme işinin arkasında duran bir firma arıyorsanız hemen bizi arayın ve teklif alın.

Ücretsiz keşif: 0232 347-77-01

 

 

KEŞİF İSTEK FORMU

 

Aşağıdaki resimlerden bazı örneklere göz atabilir ve bazı tadilat paketlerimizin fiyatlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

İzmir ve Bornova Özkanlar Manavkuyu Atatürk Mahallesi Erzene Mahallesi Mansuroğlu Mahallesi ve Bornova geneli tadilat dekorasyon ve iç mimari uygulama hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız eğer tam olarak doğru yerdesiniz. İzmir Bornova nın semtlerinde ve izmir genelinde komple tadilat ve anahtar teslim hizmet veren firmamız sizlerin tüm tadilat dekorasyon işlerinizi ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önünde tutularak a dan z ye yapmaktayız. izmir ev tadilatı ev tadilat izmir  de dekorasyon ev yenileme komple ev yenileme konularında ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Projesinden anahtar teslimine kadar Fe tasarım, proje , iç mimari uygulamalar, iç dizayn , tadilat , tamirat , onarım , restorasyon , dekorasyon ve diğer tüm tadilat işlerinizde Fe Tasarım olarak en iyi , en güvenilir , en kaliteli hizmeti tam zamanında size sunuyoruz.

Uzman ekibimizle beraber İzmirin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. İnşaat ile ilgili aklınıza ne geliyorsa Bornova Komple Ev Tadilatı, Villa, Ofis, Daire, Mutfak, Banyo, Cafe, İş yeri, Dükkan, Market, Mağaza dekorasyon tasarım dizayn onarım tamirat tadilat ihtiyaçlarınızı ve uygulama hizmetlerini kısa sürede karşıyalabilecek olan İzmir tadilat dekorasyon firması olan Fe Tasarım kaliteli tadilatçı ustalarımızla ve teknik kadromuzla sizlere çözüme dayalı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Izmir Komple Ev Tadilat

Güvenilir ve konusunda uzman ekibimizle yapılması istediğiniz bütün tadilat ve dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Mutfak tadilatından tutun da, banyo dolaplarına, parke yapımına veya camların değişimine kadar aklınıza gelen bütün büyük küçük bütün tadilat işlerinize cevap verebiliriz. İzmir komple tadilat ve izmir ev tadilatı konusunda en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla, tadilat işinin müşteri memnun olana kadar süreceği bilinciyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ve dürüstlük taviz vermeyen tadilat firması olarak zamanında teslim edeceğimiz tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme ve eğitimli kadromuzla İzmir ev tadilat firması olarak ve komple ev dükkan cafe iş yeri banyo mutfak tadilatı hizmetleriyle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yapılan işin arkasında duran bir firma arıyorsanız, ustalarla uğraşmak istemiyorsanız, işin zamanında teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, düzgün ve kaliteli bir işçilikle yapılan tadilat dekorasyon veya yenileme işinin arkasında duran bir firma arıyorsanız hemen bizi arayın ve teklif alın.

Ücretsiz keşif: 0232 347-77-01

 

 

KEŞİF İSTEK FORMU

 

Aşağıdaki resimlerden bazı örneklere göz atabilir ve bazı tadilat paketlerimizin fiyatlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

İzmir ve Karşıyaka geneli tadilat dekorasyon ve iç mimari uygulama hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız eğer tam olarak doğru yerdesiniz. İzmir Karşıyaka'nın semtlerinde ve izmir genelinde komple tadilat ve anahtar teslim hizmet veren firmamız sizlerin tüm tadilat dekorasyon işlerinizi ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önünde tutularak a dan z ye yapmaktayız. Karşıyaka mavişehir bostanlı atakent çiğli yeni girne gibi bir çok merkezine tadilat dekorasyon ev yenileme komple ev yenileme konularında ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Uzman ekibimizle beraber İzmirin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. İnşşat ile ilgili aklınıza ne geliyorsa Komple Ev Tadilatı, Villa, Ofis, Daire, Mutfak, Banyo, Cafe, İş yeri, Dükkan, Market, Mağaza dekorasyon tadilat ihtiyaçlarınızı ve uygulama hizmetlerini kısa sürede karşıyalabilecek olan İzmir tadilat dekorasyon firması Fe Tasarım kaliteli tadilatçı ustalarımızla ve teknik kadromuzla sizlere çözüme dayalı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Izmir Komple Ev Tadilat

Güvenilir ve konusunda uzman ekibimizle yapılması istediğiniz bütün tadilat ve dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Mutfak tadilatından tutun da, banyo dolaplarına, parke yapımına veya camların değişimine kadar aklınıza gelen bütün büyük küçük bütün tadilat işlerinize cevap verebiliriz. İzmir komple tadilat ve izmir ev tadilatı konusunda en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla, tadilat işinin müşteri memnun olana kadar süreceği bilinciyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ve dürüstlük taviz vermeyen tadilat firması olarak zamanında teslim edeceğimiz tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme ve eğitimli kadromuzla İzmir ev tadilat firması olarak ve komple ev dükkan cafe iş yeri banyo mutfak tadilatı hizmetleriyle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yapılan işin arkasında duran bir firma arıyorsanız, ustalarla uğraşmak istemiyorsanız, işin zamanında teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, düzgün ve kaliteli bir işçilikle yapılan tadilat dekorasyon veya yenileme işinin arkasında duran bir firma arıyorsanız hemen bizi arayın ve teklif alın.

Ücretsiz keşif: 0232 347-77-01

 

 

KEŞİF İSTEK FORMU

 

Aşağıdaki resimlerden bazı örneklere göz atabilir ve bazı tadilat paketlerimizin fiyatlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

İzmir Ev Tadilatı ve Komple Ev Tadilatı İzmir

İzmir geneli tadilat dekorasyon ve iç mimari uygulama hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız eğer tam olarak doğru yerdesiniz.İzmir genelinde komple tadilat ve anahtar teslim hizmet veren firmamız sizlerin tüm tadilat dekorasyon işlerinizi ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önünde tutularak a dan z ye yapmaktayız.

Uzman ekibimizle beraber İzmirin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Komple Ev, Villa, Ofis, Daire, Mutfak, Banyo, Cafe, İş yeri, Dükkan, Market, Mağaza dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı ve uygulama hizmetlerini kısa sürede karşıyalabilecek olan İzmir tadilat firması Fe Tasarım kaliteli tadilatçı ustalarımızla ve teknik kadromuzla sizlere çözüme dayalı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Izmir Komple Ev Tadilat

Güvenilir ve konusunda uzman ekibimizle yapılması istediğiniz bütün tadilat ve dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslimedebilirsiniz. Mutfak tadilatından tutun da, banyo dolaplarına, parke yapımına veya camların değişimine kadar aklınıza gelen bütün büyük küçük bütün tadilat işlerinize cevap verebiliriz. İzmir komple tadilat ve izmir ev tadilatı konusunda en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla, tadilat işinin müşteri memnun olana kadar süreceği bilinciyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ve dürüstlük taviz vermeyen tadilat firması olarak zamanında teslim edeceğimiz tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme ve eğitimli kadromuzla İzmir ev tadilat firması olarak ve komple ev dükkan cafe iş yeri banyo mutfak tadilatı hizmetleriyle sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yapılan işin arkasında duran bir firma arıyorsanız, ustalarla uğraşmak istemiyorsanız, işin zamanında teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, düzgün ve kaliteli bir işçilikle yapılan tadilat dekorasyon veya yenileme işinin arkasında duran bir firma arıyorsanız hemen bizi arayın ve teklif alın.

Ücretsiz keşif: 0232 347-77-01

 

 

KEŞİF İSTEK FORMU

 

Aşağıdaki resimlerden bazı örneklere göz atabilir ve bazı tadilat paketlerimizin fiyatlarını detaylı olarak görebilirsiniz.

Donatı Elemanları Ölçüleri


Donatı elemanlarının ölçülerinin belirlenmesinde, mekan boyutlandırmalarında
(yükseklik, genişlik, derinlik), fonksiyon alanlarının belirlenmesi ve düzenlenmesinde insan vücut ölçüleri temel kaynaktır. Donatı elemanlarının net resim, cephe görünüş, kesit resim ve perspektiflerinin çiziminde standart ölçüleri bilmek ve uygulamak proje ve üretimde büyük kolaylık sağlamaktadır. Donatıların ölçüleri tüm dünya ülkelerinde aynı olmalıdır. İşin takibi ve onarımı veya sonradan yapılması gereken herhangi bir eklentide ölçü bütünlüğü olmalıdır. Standartlar, üretim açısından; ürün planlama ve geliştirme, stokların kontrolü, uygun kalitede seri üretim, kayıpların en az seviyeye indirilmesi, verimliliğin artırılması, maliyetin düşürülmesi gibi yararlar sağlamaktadır. Günümüzde modern mobilyanın yaygınlaşması, modüler sistemi zorunlu kılmıştır. Modüler sistemde donatılar, dünya standartları doğrultusunda üretilmektedir. Bu sistemde sadece ölçüde değil, bunun yanısıra renk, desen,
doku ve kalitede de standart vardırYatak OdasıMobilyalarının Standart ÖlçüleriKaryola Ölçüleri


Tek kişilik karyola :     

Boy……..: 190 – 200 cm        

Genişlik..: 90 – 100 cm

 

Çift kişilik karyola        

Boy…….: 190 – 200 cm       

Genişlik..: 140 – 160 cm


Bu ölçü, günümüzde mekanın büyüklüğüne göre 200 cm’ye kadar çıkmaktadır. Karyolanın yuvarlak olmasıhalinde de çap olarak 200 - 220 cm olmaktadır.

Karyola Başlığı:

Yatak seviyesinden sonra en az 25 cm veya daha yüksek olur.


Karyola Ayak Tablası:

Yatak seviyesinden 15 cm veya daha yüksek olabilir. Günümüz modern mobilyalarında ayak tablası yatak seviyesinin altında da yapılmaktadır.

Yatak Yüksekliği : 38 – 40 cm ( Yerden yatağın üst noktasına kadar )

Karyola Kayıtlarının yerden Yüksekliği : 32 – 36 cm

Yatağın Kayıtlardan Yüksekliği : 4 – 6 cm

Karyola iç ölçüleri, yatak ölçülerinden 2 – 3 cm daha fazla olmalıdır.


Komodin
Yükseklik : 60 cm   

Genişlik : 50 cm  

Derinlik : 32 – 36 cm


Tuvalet Masası

Yükseklik : 75-78 cm     

Derinlik : 40 – 50 cm

Genişlik : İki taraftaki dolap ve çekmece bölümleri arasındaki boşluk ( ayak boşluğu) 60 cm olur. Çekmece veya dolap yapılacaksa bu ölçüye ilave edilir.

Ayna yüksekliği : Aynanın en üst noktası yerden an az 125 cm olmalıdır.

 Puf
Yükseklik : 45 cm

Genişlik ( oturma yüzeyi ) : 40 x 40 cm – 45 x 45 cm ( kare puf ), yuvarlak puf için ise çapı 48 – 50 cm arasında değişir.

 Çamaşır Dolabı( şifonyer )

Yükseklik….. ….: 90 – 100 cm   

Derinlik…………: 45 – 50 cm  

 Boy ( uzunluk ) : 90 – 110 cm

 


Elbise Dolabı


Yükseklik : 180 – 190 cm

Derinlik : 60 cm

Genişlik : Kapak sayısına göre değişir.

İki kapaklı: 60 + 60 : 120 cm

Üç Kapaklı: 50 + 50 + 50 : 150 cm veya 55 + 55 + 55 : 165 cm

Dört , beşve daha fazla kapak olacak ise : 45 cm x kapak sayısı

 Yemek Odası Mobilyalarının Standart Ölçüleri


Yemek Masası

Yükseklik : 78 cm Yuvarlak Masalarda:

Genişlik : 80 – 105 cm Yükseklik : 78 cm

Uzunluk : 50 – 60 cm x kişi sayısı Çevre : 60 cm x kişi sayısı


Yemek Odası Sandalyesi


Oturma Yüksekliği : 44 – 46 cm ( Döşeme kalınlığıdahil )

Oturma Genişliği : 42 – 44 cm

Oturma Derinliği : 44 – 47 cm

Toplam Yükseklik : 80 – 90 cm

Arkalık Eğimi : 5 – 8 cm


Büfe
Yükseklik : 80 cm       

Genişlik : 180 cm         

Derinlik : 45 cm

Vitrin

Yükseklik : 170 cm      

Genişlik : 105 cm         

Derinlik : 32 cmServis Arabası

Yükseklik : 65 – 75 cm       

Genişlik : 42 – 50 cm       

Uzunluk ( boy ) : 65 – 70 cmÇalışma Odası Mobilyalarının Standart Ölçüleri


Çalışma Masası

Erkekler İçin: Kadınlar için:

Yükseklik: 74 – 78 cm   70 – 74 cm

Genişlik: 75 – 85 cm   75 – 85 cm

Uzunluk: 140 – 200 cm 140 – 200 cm

 


Büro Masalarında:


Yükseklik : 70 – 85 cm            

Genişlik : 75 – 85 cm           

Uzunluk : 140 – 200 cmOrta Sehpa

Yükseklik : 36 - 38 cm      

Genişlik : 45 - 60 cm      

Uzunluk : 70 - 120 cm

 

Küçük Boy ( Köşe ) Sehpa

Yükseklik : 36 - 38 cm           

Genişlik : 45 - 60 cm             

 Uzunluk : 45 - 60 cmKitap Dolabı

Yükseklik : 100 – 180 cm

Genişlik : 80 – 100 – 120 cm ( Malzemenin cinsine ve direncine göre değişir )

Derinlik : 25 – 30 – 35 cm

Raf Aralığı: 30 – 35 cm ( Kitap boyutlarıile ilgilidir. Kitap boyutlarıile ilgili herhangi bir standart saptanmadığından boyutlar çok değişkendir. ) Kitaplık derinliğinin  saptanmasında büyük boy yayınların genişliği esas alınır.


Büyük boy ansiklopediler: 34 x 26 cm

Orta boy ansiklopediler: 31 x 24 cm

Küçük boy ansiklopediler: 27 x 22 cm

Dergiler: 34 x 26 cm

Büyük boy kitaplar: 24 x 16 cm

Orta boy kitaplar: 20 x 14 cm

Küçük boy kitaplar : 17 x 12 cm

 


Çalışma Koltuğu ( Döner Koltuk )

Oturma Yüksekliği: 42 en alt – 55 cm en üst ( Döşeme kalınlığıdahil )

Oturma Genişliği: 45– 50 cm

Oturma Derinliği: 47 - 54 cm

Toplam Yükseklik: 82 - 118 cm

Arkalık Eğimi: 8 - 12 cm

Kolçak Yüksekliği: 12 – 20 cm


Çalışma Sandalyesi


Oturma Yüksekliği : 45 cm ( Döşeme kalınlığıdahil )

Oturma Genişliği : 42 - 44 cm

Oturma Derinliği : 42 - 45 cm

Toplam Yükseklik : 78 - 88 cm

Arkalık Eğimi : 5 - 8 cm


Oturma Odası- Salon Mobilyalarının Standart Ölçüleri

Hafif Döşemeli Koltuklar

Oturma Yüksekliği : 40 - 43 cm ( Döşeme kalınlığıdahil )

Oturma Genişliği : 45– 55 cm

Oturma Derinliği : 48 - 50 cm


Toplam Yükseklik : 90 - 93 cm

Arkalık Eğimi : 8 - 12 cm

Kolçak Yüksekliği : 16 –20 cm


Ağır Döşemeli Koltuklar

Oturma Yüksekliği : 28 - 37 cm ( Döşeme kalınlığı dahil )

Oturma Genişliği : 48 - 54 cm

Oturma Derinliği : 52 - 56 cm

Toplam Yükseklik : 74 - 83cm

Arkalık Eğimi : 16 - 20 cm

Kolçak Yüksekliği : 16 –20 cm

 

Dinlenme Koltuğu

Oturma Yüksekliği : 29 – 34 cm ( Döşeme kalınlığı dahil )

Oturma Genişliği : 58 - 65 cm

Oturma Derinliği : 54 - 62 cm

Toplam Yükseklik : 74 - 83cm

Arkalık Eğimi : 32 - 35 cm

Kolçak Yüksekliği : 16 –20 cm


Sandalye ( oturma amaçlı)

Oturma Yüksekliği : 42 - 45 cm ( Döşeme kalınlığı dahil )

Oturma Genişliği : 43 - 45 cm

Oturma Derinliği : 43 - 45 cm

Toplam Yükseklik : 78 - 90 cm

Arkalık Eğimi : 8 - 10 cm


Orta Sehpa

Yükseklik : 36 - 38 cm

Genişlik : 45 - 60 cm

Uzunluk : 70 - 120 cm


Küçük Boy ( Köşe )Sehpa


Yükseklik : 36 - 38 cm

Genişlik : 45 - 60 cm

Uzunluk : 45 - 60 cm


TV Sehpa


TV sehpalarında dikkat edilecek en önemli kural, kişi koltuğa oturduğunda göz seviyesi ile TV’nin merkezi aynıyükseklikte olmalıdır. Anatomide ve resim, heykel, mimari gibi sanat dallarında normal bir erkek boyu 175 cm olarak kabul edilir. Bu kural doğrultusunda oturmuşbir insanın yerden yüksekliği yaklaşık 137 cm, göz seviyesi de 125 cm civarındadır. Bu bilgiler doğrultusunda TV sehpasıhazırlanır. Yükseklik : 60 – 75 cm ( TV’nin boyutlarıile orantılıdeğişir.) Genişlik : 60 – 70 – 80 – 90 cm ( TV’nin boyutlarıile orantılıdeğişir.) Derinlik : 35 – 45 cm (LCD ve Plazma TV’lerde derinlik az tutulabilir.)Çocuk OdasıMobilyalarının Standart Ölçüleri

 

Ranza


Yükseklik : 180 cm

Genişlik : 98 – 100 cm

Uzunluk ( boy ) : 208 – 210 cm

Yan travers ( yan kayıt ) genişliği : 20 cm

Yan traversin ( yan kayıt ) yerden yüksekliği: 15 – 20 cm


Antre Mobilyalarının Standart Ölçüleri


1-Portmanto yüksekliği 180’cm. den başlar. Mevsim dışı ayakkabıların veya fazla eşyaların  konulmasıi çin yukarı kısımda da dolap olması düşünülüyorsa bu durumda yükseklik artırılarak   tavana kadar çıkarılabilir. Portmanto yüksekliklerinin genelde kapıpervazları seviyesinde olması(  ortalama 200 – 210 cm ) görünüş güzelliği sağlamak için aranan bir özelliktir.


2-Askıya takılmışorta boy bir paltonun yüksekliği 120 cm dir. Buna göre askı
yüksekliğinin yerden veya dolap üstünden itibaren en az 120 cm olmasıgerekir.


3-Ayakkabıdolaplarının derinlikleri 33 – 35 cm, sürme kapaklı dolaplarda ise 38 cm’den aşağı olmaz. Ancak ayakkabılar eğimli bir şekilde yerleştirilecek şekilde dizayn edilecek ise bu ölçü 26 cm’ye kadar düşürülebilir.


4-Şapkalık rafları genişliği 18 cm’den başlayarak daha geniş yapılabilir.

 

5-Aynaların biçim ve boylarıne olursa olsun, üst kenarları ortalama göz yüksekliği 160 cm. ye, saç

tuvaleti ve şapka kontrolü için en az 10 cm eklenerek 170 cm’den aşağı olmamalıdır.


6-Şapkalık rafıile askılık arasında en az 8 cm boşluk bırakılmalıdır.Mutfak Dolaplarında Standart Ölçüleri


Tezgah yüksekliği ( mermer kalınlığı dahil ): 90 – 95 cm

Tezgah derinliği : 60 -65 cm

Alt dolap yüksekliği : 85 – 90 cm

Alt dolap derinliği : 58 – 60 – 62- (70 cm bulaşık makinası konulacak ise)

Baza yüksekliği : 8 cm

Alt ve üst dolap arasıboşluk : 60 – 65 cm

Tezgah tablasıçıkıntısı( alt dolaba göre ) damlalıklı : 5 cm

Üst dolabın yerden yüksekliği ( üst dolabın alt kenarı) : 150 cm

Üst dolap yüksekliği : 60 – 100 cm

Üst dolap derinliği : 30 – 35 – 38 cm

Boy dolap Derinliği : 58 – 62 cm

Boy dolap genişliği : 35 – 62 cm

Dolap kapak genişlikleri : 25 – 60 cm

Fırın boşluğu : 62 – 65 cm

 

 

...YUKLENIYOR...
 

Sayfa 1 / 4