FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 
Uncategorised

Uncategorised (7)

İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT DEKORASYON EV YENİLEME HİZMETİ

İzmir içi ve çevresinde anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir içinde ücretsiz keşif ile hizmet veren firmamız izmir dışı keşifler için ufak bir ücret karşılığı sizlerin tüm ev yenileme tadilat dekorasyon işlerinizi yapmak için uzman ekibimizle beraber hizmetinizde. Büyük küçük iş ayrımı yapmadan Ev tadilatı,Villa tadilat işleri ,Ofis yenileme ,Daire tadilatı ,Mutfak tadilatı ,Banyo dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı kısa sürede gideren FE TASARIM İzmir tadilat firması kaliteli ve konusunda tecrübeli tadilatçı ustalarımızla, teknik ekip kadromuzla sizlere ihtiyacınıza yönelik dekoratif çözümler sunmak için bir telefon kadar yakınınızda.

Güvenilir ekibimizle temiz bir çalışma ortamıyla ve özenli, dikkatli çalışmayla yaptırmayı düşündüğünüz bütün tadilat ve yenileme işlerinizi içiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Tadilat işinin ciddiyetini ve çıkabilecek sorunları bilen, düzgün planlama yapıp bu plana uygun şekilde hareket eden FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON iş sırasında ve sonrasında oluşabilecek bütün sıkıntıları bilip buna göre bütün sorumluluğu üstüne alan bir şirkettir.Biz biliyoruz ki tadilat işlerinin bittiği an sizin sizin memnun olduğunuz andır. Bu doğrultuda sizin nasıl bir iş ile karşılaşacağınızı bilmek tabi ki en doğal hakkınızdır. 3d çizim ile yapılacak işi önceden görüp buna uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak bizim işimiz. Yaptığımız çizim dahil bütün detayları sözleşmemize koyuyoruz ve buna uygun şekilde ilerliyoruz. İhtiyaca yönelik kaliteli hizmetten taviz vermeyen tadilat firması yapılacak işlerde alanlarında deneyimli olan kadromuzla izmir ev tadilatı konusunda sizlerin hizmetindedir.

İZMİR ANAHTAR TESLİM KOMPLE EV TADİLATI VE EV YENİLEME

Konusunda donanımlı ustalarımız ve teknik kadromuzla yaşam alanlarınızda en iyi işçilik ve fiyata göre, anahtar teslim komple ev tadilatı yapılırken en iyi performansı verecek malzeme seçimleriyle en iyi sonuçları vermek için yanınızdayız. İzmir ve çevresinde ev, yazlık, villa, ofis, iş yeri tadilatında bir çok işi hakkıyla bitirmiş olan ekibimiz yenilikçi ve trendleri takip edip bunları klasikle birleştiren teknik kadromuzla, hatasız sonuçlar almak için sürekli yapılan kontrollerimizle, evinizi güzelleştirmek için gerekli olan bütün hizmetleri size sunmaktadır.

Ev tadilat işi belirli bir düzen ve düzgün planlamayla yapılmak zorundadır. Düzgünce alınacak bir ölçü, hazırlanacak düzgün bir proje daha evinizi tadilata sokmadan son durumunu görebileceğiniz çizimlerimizle profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evinizi tadilata sokmak niyetindeyseniz fakat bunu hangi sırayla yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyorsanız bırakın bu işleri biz yapalım ve siz tadilatın aslında çok da can sıkıcı ve korkutucu bir şey olmadığını görün. Ustalarla tek tek uğraşıp gelip gelmedikleri saatlerle uğraşmak ya da yapılan işin düzgün bir şekilde yapıldığını kontrol etmek ciddi bir sabır ve deneyim işidir. Biz ileride yaşanabilecek sorunları da tespit edip bunları gidererek yapılan bütün işin sorumluluğunu üzerimize almaktayız. Tadilat sırasında ve sonrasında çıkabilecek ya da çıkan bütün sorunlar sözleşmemizde de belirtildiği üzere bizim sorumluluğumuzdadır.

İZMİR EV TADİLAT DEKORASYON KONULARINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Ev Tadilatı ,Daire Tadilatı, Yazlık Tadilatı, Villa Tadılatı, Bina Tadilatı, Ofis Tadilat ve dekorasyonu, Mutfak tadilatı, banyo yenileme ve tadilatı, tavan dekor işleri, tuvalet yenileme hizmetleri gibi inşaat tadilat dekorasyon ve yenileme hizmetlerinde a dan z ye malzemeli veya sadece işçilik olarak yapabilmekteyiz.

İZMİR TADİLAT DEKORASYON İZMİR TADİLATÇI FİRMA İZMİR DEKORASYONCU

İzmirde tadilat ve dekorasyon konularında uzmanlaşmış ve yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz 100 lerce evin tadilat ve onarım işlerini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Sektöründe temiz bir isme sahip olan, her şeyi kuralına uygun şekilde gerçekleştiren firmamız yapılan iş konusunda bilgi sahibi olmasının yanı sıra, sonrasında oluşabilecek şikayet vb konularında da siz daha işe başlamadan sizi bilgilendirecek gerekli bilgiye sahiptir. Yasalara uyan ve yapılacak işin kurallara uygun olarak yapılması için gereken bütün adımları atıp ona göre hareket eden şirketimizle tadilata başladıktan sonra her konuda tam bir güvence altındasınızdır.

İZMİR DEKORASYONCU FİYATLARI İZMİR EV TADİLAT FİYATLARI

Evinizin mutfak, banyo, salon, wc, koridor, yatak odası, yer döşemeleri ya da tesisat yenileme işleri tadilatında doğru malzeme seçimiyle mekana uygun kaliteli malzeme ve işçilikle neler olduğunu belirlemek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz ya da genel olarak fiyatları görmek istereniz https://www.dairetadilati.com adresinden fiyatları genel olarak görebilirsiniz.

Malzeme seçerken doğru malzemeyi uygun fiyatlarla almak da çok önemlidir. Direk olarak malzeme satışı yapmadığımız halde bir çok şirketten bayiliğimiz olduğu için size elimizden gelen en uygun şekilde malzeme teminini sağlayabiliriz.(Dışarıya direk malzeme satışımız yoktur. Sadece müşterilerimize fiyat konusunda yardımcı olmak için böyle bir sistemle çalışmaktayız)

Tadilat yapılacak yerin büyüklüğüne göre harcanacak malzeme ve işçilik değişeceği için tadilatı fıyatının düzgün bir şekilde verilebilmesi açısından yapılacak keşif çok önemlidir. Bu keşif sırasında sizin taleplerinizi dinlerken bizim de önereceğimiz tadilat dekorasyon konuları olacaktır. Bu yüzden keşif sonrası fiyat verip ona göre hareket etmek çok daha mantıklı bir yol olacaktır.


İzmir Komple Tadilat
İZMİR EV TADİLATI, İZMİR KOMPLE TADİLAT, İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT, İZMİR TADİLAT FİRMASI,İZMİR KOMPLE EV TADİLATI, ANAHTAR TESLİM EV TADİLAT, İZMİR TADİLAT, İZMİR DAİRE TADİLATI, İZMİR BANYO TADİLATI, İZMİR MUTFAK TADİLATI, İZMİR EV YENİLEME, KOMPLE EV YENİLEME İŞLERİ, İZMİR MAĞAZA TADİLATI, İZMİR VİLLA TADİLATI, İZMİR YAZLIK TADİLATI, YAZLIK TADİLAT İŞLERİ, YAZLIK EV YENİLEME, İZMİR İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ, İZMİR İÇ MİMARİ UYGULAMALAR, MAVİŞEHİR EV TADİLATI
İzmir, garantili ev tadilatı, İzmir tadilat ustası, izmir boyacı, İzmir’de banyo tadilatı, dekorasyon ev tadilatı, dekorasyon fikirleri, İzmir iç mimarlık hizmetleri, izmir dekorasyon firması, izmir ev yenileme maliyeti
Çarşamba, 09 Aralık 2020 21:57

Uzaktan Tadilat (Pandemide risksiz tadilat)

Yazan
PANDEMİ DÖNEMİNE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİĞİMİZ TADİLAT ÇÖZÜMLERİMİZ
Yurt dışında ya da şehir dışındaysanız, pandemiden dolayı kendinizi riske atmadan evinizi, yazlığınızı yaptırmak istiyorsanız fakat işin başında durmak da istiyorsanız tam size göre içinizin çok rahat edeceği bir sistemle çalışmaktayız. Eğer yazlığınız veya eviniz Vodafone 4g hizmet alanında bulunuyorsa 4 bölgeye kadar evin çeşitli noktalarına yerleşim yaptığımız kameralara bağlanıp internet üzerinden işinizin devamlılığını ve istediğiniz gibi gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gözünüz asla arkada kalmaz. Ayrıca ihtiyaç durumunda drone vb araçlarla tadilatını yaptığımız alanların fotoğraflarını ve videolarını da çekip size göndermekteyiz. Uzaktayken asla aklınız yapılan işte kalmaz. Bu şekilde çalıştığımız yurt dışındaki bir çok müşterimiz bizi kontrol etmeye ihtiyaç dahi duymasalar da içlerinin çok rahat ettiğini söylemekte.
Neden bizi kontrol etmeye ihtiyaç duymadıklarını anlamak için:

Resmi bir şirketiz. Ticaret odasında sermayeli şirket olarak kaydımız bulunmakta ve bütün ekibimiz adımıza çalıştığından istisnai hizmetler hariç hepsi sigotalı çalışanlardır. Bazı hizmetleri mecburen dışarıdan almak zorundayız. Mesela doğrama üreticisi değil ama egepen, winsa ve proline gibi markaların alt bayisiyiz. Fabrikadan aldığımız sürece montaj için sıkıntı yaşamayız. Pandemi yasakları dahil bir çok şeyden bu yüzden etkilenmeden devam edebiliyoruz.
Bu şekilde kontrolün sürekli sizde ama uzaktan takip edeceğiniz bir tadilat düşünürseniz bize 0232 347 77 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Pazar, 27 Eylül 2020 00:14

Ev Yenileme Örneklerimiz

Yazan

Komple ev tadilatı örneklerinden bir kaçını video olarak izlemek isterseniz : 

Karşıyaka Ev Tadilatı Çiçek Evi

İzmir Komple Tadilat Çiçek Evi

Ev Tadilatı Erkul Evi

Çarşamba, 21 Ağustos 2019 21:04

RADU Elektronik Merkez Ofis Yenilemesi

Yazan

Yıllardır FE TASARIM ile çalışmayı seçen RADU Elektronik bir çok yapım işlerinin yanında 3 katlı merkez ofis binasının yenilenmesi ve tasarımında yine FE TASARIM'ı seçti. 

3 Katlı yönetim binasının dekorasyonu ve yenilenmesinde FE TASARIM ile çalışan RADU elektronik izmir merkez ofisinin yanı sıra manisa ve denizli ofislerini de FE TASARIM ile yeniledi.

 

Ofis Tadilat Dekorasyon Yenileme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ofis dekorasyonu izmir, ofis tasarımı izmir, ofis dizaynı, modern ofis, yönetim ofisi, merkez ofis

 

Ofis Yenileme

ofis dekorasyon

ofis dekor

ofis tadilatı

çalışma ofisi yenileme

Çarşamba, 04 Temmuz 2018 15:02

Foça Keyif Lounge & Bar

Yazan

Foça Keyif Lounge & Bar yenilenirken FE TASARIM'ı seçti. 

Mayıs ayında başlamış olduğumuz tadilat haziran ayında tamamlanarak foçaya yenilenmiş yüzüyle hizmet vermeye başladı. Eskş foçanın en eski ve köklü barlarından olan Keyif bar anahtar teslim komple yenilendi.

 

 foca keyif cafe bar tadilati

 

 

 

Eski Foça da hizmet vermekte olan keyif bar tadilat dekorasyon anahtar teslim yenilenme işlemlerinde FE TASARIMLA çalıştı.

Pazar, 13 Eylül 2015 19:48

Banyo Tadilat Fiyatı

Yazan

Evinizi ya da işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilat işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz...Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve işyerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz...Unutmayın

"Tadilat veya yapım işlerinin bittiği an, sizlerin yapılan işten memnun olduğunuz andır!"
 

 Banyo tadilatı hesaplanırken dikkat edilmesi gereken çeşitli konular vardır. Banyo tadilat fiyatını etkileyen bu konuları hesaplarken kaçınmamanız gereken konuların başında banyonuzun sıhhi tesisatını yenilemek ve banyonun elektrik tesisatını yenilemek gelmektedir. Aşağıda banyo tadilat paketlerimizi ve içeriklerini görebilirsiniz. Bu hesaplar 30 m2 banyo için yapılmış olup daha üstü metrajlarda fiyat değişkenlik göstermektedir. 

 

 

Banyo tadilatı yapılırken bizi ararsanız sırasıyla yapılacak işlemler şunları içermektedir:

 

 • Keşif : 0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK form doldurun biz sizi arayalım.
 • Fiyatlandırma : İstekleriniz ve önerilemiz doğrultusunda çıkarılan banyo tadilatı fıyatı size sunulur.
 • Çizim: Anlaştığımız taktirde banyonuzun şeklini 3D olarak size sunarız ve son haline karar verirsiniz.
 • Sözleşme: Yapılacak bütün işlemler ve 3d çizim de dahil olmak üzere her şey sözleşmeye yazılır.
 • Malzeme seçimleri: Sizi evinizden alıyoruz ve alışverişimizi yapıp tekrar evinize bırakıyoruz.
 • 1.gün - Yıkım: Banyo tadilatına başlarken önce eski seramiklerinizi, dolaplarınızı, demir boru tesisatınızı, klozet, duşa kabin ve yıkılması gerekli olan her şeyi söküyoruz. Moloz çuvallarında dışarı çıkartıyoruz.
 • 2. gün- Sıhhi tesisat ve Elektik tesisatı işleri: Banyo tadilatındaki bizce en önemli kalemdir. Düzgün bir altyapı sıkıntısız, uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Banyonuzun tesisatını yeniliyoruz. Anlaşmamızda varsa gömme rezervuar ve ankastre duş seti gibi gerekli altyapıyı hazırlıyoruz.
 • 3. gün - Kara sıva, şap işemleri: Banyo sıvası çok önemlidir. Çünkü düzgün bir zemin düzgünce döşenmiş seramikler için bir mecburiyettir. Aynı şekilde eğer banyoda eğim isteniyorsa bu da şap sırasında verilmelidir.
 • 4-5-6. günler - Seramik, fayans döşeme-yapıştırma işleri: Belirlenen döşeme şekliyle banyo fayansları uygun parça ayarlamalarıyla ve en düzgün şekilde seviye tespit takozlarlarıyla döşenir.
 • 6..veya 7. gün - Derz çekilmesi: Düzgün çekilmiş bir derz banyoyu güzel gösterir.
 • 7. veya 8. gün -Montajlar: Derzlerin kurumasına bağlı olarak montaj işlemleri başlar genellikle 1 gün süren bu işlem sonunda genel bir temizlik yapılır ve silikonların kuruması için bırakılır.
 • 8. veya 9. gün - İş teslimi ve silikonların kuruması: Montajlar bittiğinde banyonuz yenilenmiş ve tadilat sürecinizin sonuna gelmiş olunur ve genellikle iş teslimimizi yaparız.

 

Düzenli kontrollerin yapıldığı banyo tadilat süreci tamamlanmış oluğ banyonuzu rahatça kullanabilir ve yenilenmiş banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Bu işlemlerin sorunsuz şekilde yürümesi düzgün planlama ve düzenli kontroller gerektirmektedir. Tesisat kaleminde yapılacak bir hata geri dönülmesi çok sıkıntı yaratacak ve güzelliği bozacak sonuçlara yol açabilir. O yüzden banyo tadilatı veya  bütün mutfak tadilatı, ev tadilatı veya komple tadilatlarınızda profesyonel destek almanızı tavsiye etmekteyiz. İzmirin bütün bölgelerine banyo tadilat hizmetimiz bulunmaktadır. 

 

 

 

 


 

Banyo Tadilatı Ne Kadar Tutar?

 

Evinizin banyosunun tadilatında mahalin büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşa kabin, lavabo ve WC yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Dairenizde kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirlenmektedir. Banyo ve ev tadilatlarinizda ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için: 0232 34-777-01

Banyo tadilat fiyatları hesaplanırken ayırmış olduğunuz bütçe, aldığınız vitrifiye malzemelere, seçmiş olduğunuz seramiklere göre değişmektedir. Banyo yenilemesi yapılırken ferah bir ortam yaratmaya çalışırız. Banyo tadilatı yapılırken çeşitli sevilerde, kalitelerde yapılacak bir banyo tadilatının kaç paraya yapılabileceğini ortalama bir hesapla sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar hesaplanırken 25-30 metrekare bir banyo göz önüne alınarak tadilat maliyeti çıkarılmıştır. Banyo tadilat fiyatı hesaplanırken sadece taban -yer değil aynı zamanda duvarlarda hesaplanmalıdır. Ortalam bir evin banyosu 25-30 metrekare civarındadır. Daha küçük banyolar hesaplanırken de yine 30 metrekareymiş gibi fiyatlandırılır.

Banyo yenileme hizmetleri izmirin bütün bölgelerine verilmektedir.


 Bornova banyo tadilatı, izmir banyo tadilatı, karşıyaka banyo yenileme, alsancak banyo yenileme, bayraklı banyo yenileme, göztepe banyo tadilatı, banyo yenileme mavişehir, banyo tadilatı izmir


 

 

Perşembe, 05 Temmuz 2012 07:24

Öne Çıkan İşler

Yazan

İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü tadilat ve bilişim işlerinde FE İnşaat ile çalıştı. FE inşaat olarak mutfağından web sitesine kadar bütün hizmetlerini üstlendik

Ege Bölgesi ve İzmir’in yepyeni profesyonel aşçılık okulu olan İMSE İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü tüm dunya mutfağındaki derin deneyimli eğitmenleriyle sizlere kapılarını açtı. İMSE web sitesi: www.imse.com.tr