FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
Perşembe, 04 Şubat 2021 21:34

İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT DEKORASYON EV YENİLEME HİZMETİ

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT DEKORASYON EV YENİLEME HİZMETİ

İzmir içi ve çevresinde anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmeti veren komple anahtar teslim firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir içinde ücretsiz keşif ile hizmet veren firmamız izmir dışı keşifler için ufak bir ücret karşılığı sizlerin tüm ev yenileme tadilat dekorasyon işlerinizi yapmak için uzman ekibimizle beraber hizmetinizde. Büyük küçük iş ayrımı yapmadan Ev tadilatı,Villa tadilat işleri ,Ofis yenileme ,Daire tadilatı ,Mutfak tadilatı ,Banyo dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı kısa sürede gideren FE TASARIM İzmir tadilat firması kaliteli ve konusunda tecrübeli tadilatçı ustalarımızla, teknik ekip kadromuzla sizlere ihtiyacınıza yönelik dekoratif çözümler sunmak için bir telefon kadar yakınınızda.

Güvenilir ekibimizle temiz bir çalışma ortamıyla ve özenli, dikkatli çalışmayla yaptırmayı düşündüğünüz bütün tadilat ve yenileme işlerinizi içiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Tadilat işinin ciddiyetini ve çıkabilecek sorunları bilen, düzgün planlama yapıp bu plana uygun şekilde hareket eden FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON iş sırasında ve sonrasında oluşabilecek bütün sıkıntıları bilip buna göre bütün sorumluluğu üstüne alan bir şirkettir.Biz biliyoruz ki tadilat işlerinin bittiği an sizin sizin memnun olduğunuz andır. Bu doğrultuda sizin nasıl bir iş ile karşılaşacağınızı bilmek tabi ki en doğal hakkınızdır. 3d çizim ile yapılacak işi önceden görüp buna uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak bizim işimiz. Yaptığımız çizim dahil bütün detayları sözleşmemize koyuyoruz ve buna uygun şekilde ilerliyoruz. İhtiyaca yönelik kaliteli hizmetten taviz vermeyen tadilat firması yapılacak işlerde alanlarında deneyimli olan kadromuzla izmir ev tadilatı konusunda sizlerin hizmetindedir.

İZMİR ANAHTAR TESLİM KOMPLE EV TADİLATI VE EV YENİLEME

Konusunda donanımlı ustalarımız ve teknik kadromuzla yaşam alanlarınızda en iyi işçilik ve fiyata göre, anahtar teslim komple ev tadilatı yapılırken en iyi performansı verecek malzeme seçimleriyle en iyi sonuçları vermek için yanınızdayız. İzmir ve çevresinde ev, yazlık, villa, ofis, iş yeri tadilatında bir çok işi hakkıyla bitirmiş olan ekibimiz yenilikçi ve trendleri takip edip bunları klasikle birleştiren teknik kadromuzla, hatasız sonuçlar almak için sürekli yapılan kontrollerimizle, evinizi güzelleştirmek için gerekli olan bütün hizmetleri size sunmaktadır.

Ev tadilat işi belirli bir düzen ve düzgün planlamayla yapılmak zorundadır. Düzgünce alınacak bir ölçü, hazırlanacak düzgün bir proje daha evinizi tadilata sokmadan son durumunu görebileceğiniz çizimlerimizle profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evinizi tadilata sokmak niyetindeyseniz fakat bunu hangi sırayla yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyorsanız bırakın bu işleri biz yapalım ve siz tadilatın aslında çok da can sıkıcı ve korkutucu bir şey olmadığını görün. Ustalarla tek tek uğraşıp gelip gelmedikleri saatlerle uğraşmak ya da yapılan işin düzgün bir şekilde yapıldığını kontrol etmek ciddi bir sabır ve deneyim işidir. Biz ileride yaşanabilecek sorunları da tespit edip bunları gidererek yapılan bütün işin sorumluluğunu üzerimize almaktayız. Tadilat sırasında ve sonrasında çıkabilecek ya da çıkan bütün sorunlar sözleşmemizde de belirtildiği üzere bizim sorumluluğumuzdadır.

İZMİR EV TADİLAT DEKORASYON KONULARINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Ev Tadilatı ,Daire Tadilatı, Yazlık Tadilatı, Villa Tadılatı, Bina Tadilatı, Ofis Tadilat ve dekorasyonu, Mutfak tadilatı, banyo yenileme ve tadilatı, tavan dekor işleri, tuvalet yenileme hizmetleri gibi inşaat tadilat dekorasyon ve yenileme hizmetlerinde a dan z ye malzemeli veya sadece işçilik olarak yapabilmekteyiz.

İZMİR TADİLAT DEKORASYON İZMİR TADİLATÇI FİRMA İZMİR DEKORASYONCU

İzmirde tadilat ve dekorasyon konularında uzmanlaşmış ve yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz 100 lerce evin tadilat ve onarım işlerini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Sektöründe temiz bir isme sahip olan, her şeyi kuralına uygun şekilde gerçekleştiren firmamız yapılan iş konusunda bilgi sahibi olmasının yanı sıra, sonrasında oluşabilecek şikayet vb konularında da siz daha işe başlamadan sizi bilgilendirecek gerekli bilgiye sahiptir. Yasalara uyan ve yapılacak işin kurallara uygun olarak yapılması için gereken bütün adımları atıp ona göre hareket eden şirketimizle tadilata başladıktan sonra her konuda tam bir güvence altındasınızdır.

İZMİR DEKORASYONCU FİYATLARI İZMİR EV TADİLAT FİYATLARI

Evinizin mutfak, banyo, salon, wc, koridor, yatak odası, yer döşemeleri ya da tesisat yenileme işleri tadilatında doğru malzeme seçimiyle mekana uygun kaliteli malzeme ve işçilikle neler olduğunu belirlemek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz ya da genel olarak fiyatları görmek istereniz https://www.dairetadilati.com adresinden fiyatları genel olarak görebilirsiniz.

Malzeme seçerken doğru malzemeyi uygun fiyatlarla almak da çok önemlidir. Direk olarak malzeme satışı yapmadığımız halde bir çok şirketten bayiliğimiz olduğu için size elimizden gelen en uygun şekilde malzeme teminini sağlayabiliriz.(Dışarıya direk malzeme satışımız yoktur. Sadece müşterilerimize fiyat konusunda yardımcı olmak için böyle bir sistemle çalışmaktayız)

Tadilat yapılacak yerin büyüklüğüne göre harcanacak malzeme ve işçilik değişeceği için tadilatı fıyatının düzgün bir şekilde verilebilmesi açısından yapılacak keşif çok önemlidir. Bu keşif sırasında sizin taleplerinizi dinlerken bizim de önereceğimiz tadilat dekorasyon konuları olacaktır. Bu yüzden keşif sonrası fiyat verip ona göre hareket etmek çok daha mantıklı bir yol olacaktır.


İzmir Komple Tadilat
İZMİR EV TADİLATI, İZMİR KOMPLE TADİLAT, İZMİR ANAHTAR TESLİM TADİLAT, İZMİR TADİLAT FİRMASI,İZMİR KOMPLE EV TADİLATI, ANAHTAR TESLİM EV TADİLAT, İZMİR TADİLAT, İZMİR DAİRE TADİLATI, İZMİR BANYO TADİLATI, İZMİR MUTFAK TADİLATI, İZMİR EV YENİLEME, KOMPLE EV YENİLEME İŞLERİ, İZMİR MAĞAZA TADİLATI, İZMİR VİLLA TADİLATI, İZMİR YAZLIK TADİLATI, YAZLIK TADİLAT İŞLERİ, YAZLIK EV YENİLEME, İZMİR İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ, İZMİR İÇ MİMARİ UYGULAMALAR, MAVİŞEHİR EV TADİLATI
İzmir, garantili ev tadilatı, İzmir tadilat ustası, izmir boyacı, İzmir’de banyo tadilatı, dekorasyon ev tadilatı, dekorasyon fikirleri, İzmir iç mimarlık hizmetleri, izmir dekorasyon firması, izmir ev yenileme maliyeti
Okunma 249 defa Son Düzenlenme Perşembe, 04 Şubat 2021 21:37

Komple Ev Tadilatı İzmir - Yazlık Daire İşyeri Ofis Cafe Dükkan Market Tadilatı

  • 1

Tadilat İşleyiş Planı

Ev Ofis İş Yeri Mağaza Dükkan Tadilat ve Tasarım İşleyiş Planı

  • Bize mail, telefon(0232 347 77 01 / 0552 207 77 01) veya sitemizdeki başvuru formumuzdan ulaşıyorsunuz, sizden uygun bir saat için randevu alıyoruz. 
  • Beklentilerinizi dinliyor, evinizin kısmi tadilatı veya komple yenileme sırasında değişiklik yapılacak banyo mutfak oda yatak odası salon mutfak vb mahallerin tadilatı için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz..
  • Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan tadilat tasarımımız gerekliyse 2d projeyle birlikte size sunuluyor.... 
  • Fiyat teklifimiz alternatif seçeneklerle beraber hazırlanıp bütçeniz doğrultusunda aşağı veya yukarı yönlü değiştirilir. 
  • Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi belirleniyor. Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor. 
  • Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar. 
  • Belirlenen süre sonunda evinizin tadilatı bitirilir ve kontroller yaparak teslim edilir.

- Ürün seçimleri yapılırken önceden belirlenen zamanda (muhtemelen bir hafta sonu) sizi bulunduğunuz yerden alırız.
- Seramik, vitrifiye, armatürler, parkeler ve uygulamada tercih yapabileceğimiz bütün ürünler için alışverişe çıkılır.
- Aldığımız yere sizi geri götürüyoruz.

0232 3477701 veya 0552 2077701

Fe Tasarım ve İç Mimarlık dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir.Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları dogrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

 

Otel Tadilatı Pansiyon Tadilatı Dekorasyonu

Uzman ekibimizle otel tadilatlarında veya pansiyon tadilatlarında hızlı ve size özel pratik çözümleri bütçenizi de düşünerek size sunuyoruz.
Otel tadilatı için çözümlerimiz; Alçı, boya, duvar kağıdı, resepsiyon ve karşılama bölümleri, otel dış cephe ve ışıklandırma tasarımı, bahçe peyzajı, resepsiyon tasarımı, asma tavan işleri, su tesisatı, elektrik tesisatı,havalandırma, banyo tadilatı, duşakabin sistemleri, duvardan duvara halı, yatak, gömme dolap, elektronik altyapı ve otomasyon sistemleri ayrıca otelde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlarını içermektedir.


Ofis Tadilatı Dekorasyonu Tasarımı ve Tadilatı
Bölme duvar sistemleri,alçıpan duvar, gazbeton duvar, camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demonte bölme duvar, demonte camlı bölme duvar, demonte ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, toplantı odası, müdür odası, çalışan odası,ara bölme duvar...

 


Tadilat Keşif İstek Formu


Mansuroğlu Mah. 273/1 Sok No:12/B Bayraklı/İzmir


90 (232) 3477701

90 (552) 2077701