FE TASARIM TADİLAT DEKORASYON İÇ MİMARİ UYGULAMALAR
 
Güvenilir, Deneyimli ve Farklı
 
0 (232) 347 77 01
 

Lake Mutfak Tadilat Fiyatı

Ortalama Komple Mutfak Tadilatı - Mutfak Komple Yenileme Maliyeti

Orta sınıf paketi seçtiğinizde her şeyden kaçan en ucuz ve kalitesiz malzemelerle yapılan bir tadilat DÜŞÜNMEYİN. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve çeşitli ışık oyunları, dekoratif süslemelerle yapılacak olan bu tadilat paketinde ortalama iş teslim süresi mutfağınızdaki işlemlere göre değişmekle birlikle ortalama 14 gündür. Bu paketimizde mdflam gövde akrilik kapaklar düşünülmüştür. Çok geniş bir renk kartelasından seçim yapabilirsiniz. Bütün menteşeler ve raylar frenlidir. Tezgah granit veya çimstone olup üst sınıf seviyesindedir. 

Bu paketimizde ve bütün mutfak yenileme hizmetlerimizde standart olarak sıhhi tesisatı ve elektrik tesisatın mutlaka yenilenmesini içerir. Sadece tesisatınızdan çok çok eminseniz ve yerleşim planı mevcut tesisata uyuyorsa sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı yenileme hizmetini istemeyebilirsiniz. Eğer fayansları söküp ciddi bir yıkım yapılacaksa mutfak yenilerken mutlaka sıhhi ve elektrik tesisatlarını yenilemekteyiz.  

   


Mutfak Tasarımı ve Komple Mutfak Yenileme

Mutfak dizaynı ve mutfak tadilatı yapılırken mutfağınızdaki en uygun kullanım göz önünde bulundurularak mutfak modelleri tasarlanır. Mutfaktaki buzdolabı ocak ve eviye yerleşimi en rahat şekilde çalışılabilecek şekilde özel mutfak tasarımları yapılarak mutfak yenileme gerçekleştirilir. Bu yerleşimlerin yanında mutfağın estetik bir görünümünün olması ve mimari standartlar kesinlikle göz önünde bulundurulur.


Günümüzde ailemizle beraber en çok zaman geçirdiğimiz ve bundan dolayı da en fazla anımız olan yerlerden biri olan mutfaklarımızdır. Bundan dolayı mutfağınız sizin taleplerinizi karşılayacak şekilde ergonomik olmasının yanı sıra estetik ve sizin yapınıza da uygun olmalıdır. Yemek hazırlayan ev hanımlarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılamalı aynı zamanda da çağın gerisinde kalmayan ve kullanışlı raf sistemleriyle öne çıkmalıdır. Aksi durumlarda huzurlu çalışma ortamı olmayan her iş yerinde olduğu gibi evde de mutsuzluk kaçınılmazdır. Eğer bu yazıyı okuyorsanız sizin yeni bir mutfağa ihtiyacınız olduğu ihtimali %90'dır. İşte sürekli ertelediğiniz hayallerinize kavuşmak için bizi aramanın tam da zamanı demektir. Ücretsiz keşif için gelelim ihtiyaçlarınızı dinleyip size özel mutfak çözümleri üretelim. Kapaklardaki kulplardan mutfak tezgah arası seramiğine kadar dilerseniz bütün mutfağınızın tadilatını yaparak, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde bir proje hazırlayalım.

Mutfak ürünlerinde kolay temizlenebilir hijyenik malzemeler kullanılmaktadır. Masif, doğal ahşap kaplamalar, polimer esaslı kaplamalar, ahşap veya alüminyum çerçeveli kapaklar laminat kaplamalar, antitoksik lake ve lamine yüzeyler bulunmaktadır. Hacimli ve dönemsel stoklama ihtiyaçlarınızı çözebilecek boy ve mekanizmalı kiler dolapları, farklı yükseklikteki üst dolaplar, teleskopik özelliği ile en dip noktaları bile rahatlıkla kullanabileceğiniz self closing sistemli çekmece rayları, metal cam çerçeveleri, metal kulplar, ankastre cihazlarınızla tamamen uyumlu modüller, çöp kutunuzu ve tüplerinizi barındıran alt dolaplar, açık mutfaklarda kullanılabilecek ada dolap seçenekleri, krom aksesuarlar, tezgahlarınıza uyumlu masa ve iskemleler fonksiyonel ve ergonomik modüller.

MUTFAK BÜYÜTME

Günümüzde büyük şehirlerin en büyük sıkıntılarından biri de metrekarenin yetersizliğidir. Metrekaredeki bu sıkıntıdan dolayı genelde mutfaklar daha da ufak, düzensiz ve kullanışlı olmaktan çok uzak şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden ailenizle en çok zamanı paylaştığınız mutfağınız aslında işlevini yerine getiremez bir duruma geliyor.

Bizi arayın ve size ücretsiz keşif için gelelim. Bu problemi çözmek için sizin mutfağınıza bir bakalım. Önerebileceğimiz şeyleri dinleyin. 

Bir duvarı kaldırıp salonla mutfağınızı birleştirebilir, yada balkon kapatma ile mutfağınız ile balkonu birleştirerek genişleme sağlayabiliriz. Böylece dar ve kullanışsız bir mutfaktan kurtulup ferah ve size özel bir mutfağa kavuşabilirsiniz.

MUTFAK ALT VE ÜST DOLAPLARI

Mutfağınız ihtiyaçlarınıza göre ezberden değil akıllıca ve deneyimli bir ekip tarafından özel olarak düzenlenmiş alt ve üst dolapları, kiler dolaplarıyla estetik unsurlar ve kullanım ihtiyaçları düşünülerek size hizmet edecek biçimde tasarlanır.


En küçük ayrıntısına kadar incelikle düşünülmüş, her şeyin elinizin altında olacağı, kullanışlı, kaliteli, şık bir mutfak istiyorsanız, hemen bizi arayın.


Mutfak konusunda alabileceğiniz hizmetler:
MUTFAK TEZGAHI, LAVABO VE MUSLUKLAR, MUTFAK SERAMİK VE FAYANSLARI, MUTFAK ALÇI BOYA İŞLERİ, MUTFAK DOLAPLARI, MUTFAK AYDINLATMASI, DOLAP İÇİ IŞIKLANDIRMA VE LEDLERİ, MUTFAK YER DÖŞEMELERİ, MUTFAK BALKON BİRLEŞTİRME KAPAMA HİZMETİ, MUTFAK SALON BİRLEŞTİRME, SALON SALAMANJE, ANKASTRE MUTFAK

 


 

Mutfağınızı yenilerken kullanılacak malzemeler ve alacağınız hizmetler şu şekildedir:

 • Öncelikle bize 0232 34-777-01 numaralı telefonumuzdan veya tadilat keşif istek formunu kullanarak ulaşırsınız. Randevu verilen yerde ve tam saatinde keşif ekibimiz hazır bulunur. Keşif işlemleri yapıldıktan sonra net maliyet çıkartılır.
 • Yerleşim planı hazırlanır, ürün seçimleri yapılır, 3 boyutlu çizim yapılır ve sözleşme imzalandıktan sonra aşağıdaki işlemler başlar.
 • Öncelikle gerekli bütün bölgeler ve diğer odalar koruma altına alınır.
 • Mutfağınızın yenilenmesi için yıkım ekibi işine başlar. Yıkım işlemleri apartman sakinlerinin tepkisini çekmemek ve rahatsızlık vermemek için aksi belirtilmediği sürece 10:00 ve 18:30 arasında yapılmaktadır.
 • Mutfak sıhhi tesisatının yenilenmesi
 • Mutfak elektrik tesisatı yenilenmesi
 • Gerekliyse kara sıva ve şap, mutfak zemin düzleme işlemlerinin yapılması
 • Alçı boya işlerinin yapılması
 • Mutfak seramik yapıştırma işleri başlar
 • Mutfak mobilyalarının montajı başlar
 • Tezgah montajı yapılır
 • Sıhhi ve elektrik tesisatı son montajları yapılır
 • Son kontroller yapılır, temizlik yapılır ve iş teslim edilir.
 • Ortalama iş teslim süresi 14 gündür.


Kullanılacak Malzemeler ve Ekonomik Mutfak Tadilatı İşçilik Fiyatları Şu Şekildedir (12 M2 Mutfak İçin) 


 

Mutfak Yıkım İşleri Fiyatı (Bütün duvar fayanslarının kırımı dahil) :    
Mutfak Sıhhi Tesisat Yenileme Fiyatı ve Montajı*
:    
Mutfak Elektik Tesisatı Yenileme Fiyatı ve Montajı*
:    
Alçı - Boya İşçiliği Maliyeti :    
Seramik-Fayans Fiyatı (Taban 12m2  / Tezgah arası 3 m2) :    
Fayans İşçilik Fiyatı :    
Sentetik evye- Silgranit evye :    
Mutfak bataryası :    
Aydınlatma ürünleri anahtar ve prizler :    

Mdflam gövde ve akrilik kapak mutfak dolapları (300*2 cm) / 6mt

   
Granit veya Çimstone Tezgah (Arcadia modeli muadili veya star galaxy muadili) 2cm  :    
Nakliye, moloz atımı, çeşitli malzemeler(boya,alçı, sifon,led vb), proje yönetim ve tasarım :    
Alçıpan dekoratif ters tavan yapımı (Toplam fiyata dahil değil)  :    

TOPLAM = 90.000 TL ve üzeri...


 Keşif için ekibimiz geldiğinde istekleriniz doğrultusunda değişiklik yapılarak fiyatlarımız revize edilebilir.

* Tesisatınız mutfak modüllerine uygunsa değişiklik yapılmayabilir fiyat düşer

** Mutfak toplam genişlik 3m alt + üst olarak hesaplanmıştır. Genel bir fikriniz olması açısından fiyatlandırılmıştır. Keşiften sonra çıkan tasarıma ve isteklerinize göre tekrar fiyatlandırılır.

Menteşeler ve standart kulp dışındaki aksesuarlar fiyatlandırmalarımıza dahil değildir.


 BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

veya

0232-34-777-01

NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞIN


 


 

Komple Mutfak Tadilat Fiyatlarımız

 • Default
 • Title